Majówka 2022
#11
Osobiście z trzy latkiem polecam Sóstófürdő to baseny 5km od Nyigerhazy 30h aquaparku czystego i zadbanego. Kryte baseny jest ich kilka specjalna strefa dla dzieci z której maluch nie ucieknie. Rewelacyjne ZOO cały jeden dzień to mało, ścieżki w drzewach i różne pokazy zajmują czas.
Polecam
Odpowiedz
#12
Ja tam planuje weekend czerwcowy Oczko I jakoś ciągnie mnie do Miszkolca -lata całe tam nie byłem no i blisko więc ,trzeba by sobie odświeżyć może jakieś nowe atrakcje się pojawiły ? Oczko
Odpowiedz
#13
Ellipsum - kąpielisko w Tapolcy.

[Obrazek: 2786616ecbc573b1.jpg]
Odpowiedz
#14
W tym tygodniu jakoś zamknięte, czy tylko na początku tygodnia, nie jestem pewien, bo codziennie nie sprawdzam, ale pozdrowienia z Miskolctapolca przesyłam  Szeroki uśmiech
Może wreszcie się naumiem, a w zasadzie trochę czasu znajdę, to może wreszcie kiedyś jakieś zdjęcia powstawiam  Zmieszany
Odpowiedz
#15
(07-02-2022, 9:12)jolciaa171 napisał(a):
(07-02-2022, 1:50)wolffer napisał(a): z tą majówką nad Balatonem, to warte przemyślenia  Zmieszany tylko ciekawe czy będę miał wolne  Szeroki uśmiech


też mam mega chęć na Balaton, ale jednak troch dla nas za daleko jak na krotki wypad.
Miałam okazję być raz nad Balaton i było rewelacyjnie UśmiechTylko zastnawiam sie co tam robić z niespełna 3latkiem ;/

W Siofoku byłam kilka lat temu więc nawet nie kojarze aktrakcji dla maluchów, w sezonie zapewne sporo ale w maju? Oczko
Ja byłem w Balatonllele (mam nadzieję, że kolejności "l" nie pomyliłem  Szeroki uśmiech  ), ówcześnie z 10 latką, obecnie 12,5 to już za bardzo się do mnie nie przyznaje  Szeroki uśmiech  
Dla 3 latka może być dobre to, że jest piaszczysta plaża, płytka woda do kolan jakieś 100m od brzegu, jakieś atrakcje dla dzieci też były, a jak ktoś lubi to i cyrk, stacja miejscowego pekape, więc wypadzik do Budapesztu można poczynić. Jakieś atrakcje dla  dzieci w sumie tam były, bary też  Oczko
Co do majówki, to nie wiem czy się uda, ale miałbym tak 10godz jazdy, a jechałęm wtedy na 2-3 dni n a koncert Omega. Miał być 16.08.20r. ale dzień wcześniej wprowadzili obostrzenia, no i poznałem z Córką Balatonllele
Odpowiedz
#16
(10-02-2022, 19:58)wolffer napisał(a): W tym tygodniu jakoś zamknięte, czy tylko na początku tygodnia, nie jestem pewien, bo codziennie nie sprawdzam, ale pozdrowienia z Miskolctapolca przesyłam  Szeroki uśmiech
Może wreszcie się naumiem, a w zasadzie trochę czasu znajdę, to może wreszcie kiedyś jakieś zdjęcia powstawiam  Zmieszany
Ucz się i wstawiaj Oczko  Widzę że trochę się tam zmieniło  w ostatnich latach ,warto by popatrzeć na jakieś świeże relację Uśmiech
Odpowiedz
#17
Postaram się  Szeroki uśmiech ale np teraz wracam w niedzielę dosyć późno, a w poniedziałek rano wyjazd na tydzień z pracy w Polskę  Zmieszany
No wiem, dla chcącego nic trudnego, ale poza tym leniwy się zrobiłem  Zmieszany Zmieszany Szeroki uśmiech
Przed majówką postaram się, obiecuję jednak, że się wyrobię  Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#18
(10-02-2022, 19:58)wolffer napisał(a): W tym tygodniu jakoś zamknięte, czy tylko na początku tygodnia, nie jestem pewien, bo codziennie nie sprawdzam, ale pozdrowienia z Miskolctapolca przesyłam  Szeroki uśmiech
Może wreszcie się naumiem, a w zasadzie trochę czasu znajdę, to może wreszcie kiedyś jakieś zdjęcia powstawiam  Zmieszany
Usługi Ellipsum Élményfürdő zostały czasowo zawieszone od 1 lutego 2022 r. do odwołania. Parę tygodni mają potrwać naprawy gwarancyjne i prace konserwacyjne.
Odpowiedz
#19
Rozwazam majowke na Wegrzech. Chcialbym jakies cieple baseny wewnatrz budynku i zeby 2 latek sie nie nudzil. Mysle ze w sam raz bedzie dzien basenow i dzien na wycieczki po okolicy jesli bedzie pogoda. Wyzej ktos wspominal o Nigerhayzie i 3 latku, domyslam sie ze i 2 latek da radeUśmiech jesli jacie jakies alternatywne miejscowki nie dalej od tej to chetnie rzuce okiemSzeroki uśmiech
Odpowiedz
#20
(18-04-2022, 8:27)raxon napisał(a): Rozwazam majowke na Wegrzech. Chcialbym jakies cieple baseny wewnatrz budynku i zeby 2 latek sie nie nudzil. Mysle ze w sam raz bedzie dzien basenow i dzien na wycieczki po okolicy jesli bedzie pogoda. Wyzej ktos wspominal o Nigerhayzie i 3 latku, domyslam sie ze i 2 latek da radeUśmiech jesli jacie jakies alternatywne miejscowki nie dalej od tej to chetnie rzuce okiem:
Każde z tych miejsc będzie odpowiednie dla dzieci 
https://nyiregyhaza.info.hu/pl/latnivalo...parkfurdo/

https://www.hungarospa.hu/Aqua-Palace-Elmenyfurdo
https://spa.aquaticum.hu/hu
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Majówka 2023 Tony-snk 31 3,592 02-05-2023, 18:17
Ostatni post: Tony-snk



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości