Mandat z Węgier
Niewłaściwym parkowaniem trudno zabić człowieka. Na pewno da się, ale to ekstremalne przypadki. Oczko
Odpowiedz
(03-09-2018, 11:17)eplus napisał(a): Niewłaściwym parkowaniem trudno zabić człowieka. Na pewno da się, ale to ekstremalne przypadki. Oczko

Hahhahahahaa, uwielbiam Cię!
Odpowiedz
Najnowsze dane z zapytań "sąsiadów", dotyczące polskich kierowców Uśmiech ,   Prowadzą Niemcy (ponad 700tys) , a dalej jak poniżej

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/akt...ku/repbmct

[Obrazek: Hga1NLt.jpg]
Najciekawsze jest porównanie Czech, Węgier i Słowacji (porównywalne kraje pod względem powierzchni i ludności). Jak widać z zestawienia "restrykcyjna" Słowacja jest "aniołkiem" przy Czechach czy Węgrach Szeroki uśmiech
Odpowiedz
Rumunii nie ma w tabeli?
Skąd się biorą polskie samochody na Malcie?
Słowacja widocznie wręcza mandaty na miejscu, a z fotoradarów - marginalnie.
Odpowiedz
Włosi by się sami nauczyli jeździć.
Odpowiedz
(17-02-2019, 21:38)tkoko napisał(a): Najnowsze dane z zapytań "sąsiadów", dotyczące polskich kierowców Uśmiech ,   Prowadzą Niemcy (ponad 700tys) , a dalej jak poniżej


Najciekawsze jest porównanie Czech, Węgier i Słowacji (porównywalne kraje pod względem powierzchni i ludności). Jak widać z zestawienia "restrykcyjna" Słowacja jest "aniołkiem" przy Czechach czy Węgrach Szeroki uśmiech

Niczego takiego nie widać.
To są zapytania dotyczące fotoradarów, a nie wszystkich mandatów.
Restrykcyjna Słowacja nie potrzebuje pytać bo poluje i "powala trupem" na miejscu.
Przy pomocy "myśliwych" a nie fotopułapek.
Odpowiedz
Dzisiaj dostałem powiadomienie o przekroczeniu prędkości na Węgrzech.
Zdjęcia z fotoradaru: https://drive.google.com/open?id=1mzCOwR...Zb5q4dCzFZ

Fotoradar który mnie uchwycił jest zaznaczony na nawigacji z pomocą której jechałem i zwolniłem przed nim.
Zresztą na drugim zdjęciu widać auta wyprzedzające mnie.

Jaka jest możliwość i ewentualna procedura sprawdzenia czy radar zarejestrował faktycznie mojego Scenica, czy wyprzedzającą mnie Hondę?
Odpowiedz
Przecież masz wyraźnie zdjęcie twojego pasa, a na oba pasy są osobne kamery/radary Oczko

https://www.google.pl/maps/@47.2695844,1...6656?hl=pl

"sąsiad" jak przekroczył prędkość, ma zapewne podobne zdjęcia.
Z tego co było opisywane na forum, z tych kamer/radarów możesz dostać mandat za niezapięte pasy, komórkę, i inne przekroczenia które widać na filmie.
Odpowiedz
Faktycznie
Dzięki za info.
No to mam kosztowną pamiątkę z wakacji.
Ale plus jest taki, że chociaż zdjęcia w kolorze ;-)
Odpowiedz
(22-07-2019, 18:40)stachu777 napisał(a): ...  Ale plus jest taki, że chociaż zdjęcia w kolorze ;-)

Ja (a właściwie zięć) miałem mniej szczęścia, bo zdjęcia były zrobione o północy Szeroki uśmiech  i to bez błysku !!! (kamery działają na podczerwień).
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mandat nowego właściciela Trybal1 1 720 19-06-2023, 15:56
Ostatni post: Waldek
  Mandat za brak winiety od niemieckiej firmy? nikodem977 12 10,066 07-06-2023, 9:55
Ostatni post: ex-komar
  Mandat od EPC ndja 44 28,980 30-06-2021, 22:01
Ostatni post: bastus2
  mandat z epc szymaj1 0 2,360 19-05-2020, 17:32
Ostatni post: szymaj1
  Mandat miron13 1 4,522 26-08-2017, 16:18
Ostatni post: OldMan



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości