Mezőkövesd - Zsóry
#31
Wink 
myśmy byli zeszłego roku z biurem podroży w listopadzie pogoda była piękna wszystkie baseny były czynne Uśmiech

Teraz planujemy w lipcu wybrać się ponownie na baseny Szeroki uśmiech ale jedziemy własnym autem
Odpowiedz
#32
Akurat byłem 11 listopada i napisałem coś stronę wcześniej. Sztuczna fala też była czynna? Oczko Oczko
Odpowiedz
#33
Czy na Zsóry można płacić za wejście kartą.?
Odpowiedz
#34
11.11. płaciłem (w kasach przy basenie pływackim, bo wejście do parku było wolne).
Odpowiedz
#35
Czy na basenach są jakieś remonty? I czy wszystkie baseny są czynne?
Odpowiedz
#36
(08-07-2015, 17:02)jolanta napisał(a): Czy na basenach są jakieś remonty? I czy wszystkie baseny są czynne?

Duży, kryty, 50-metrowy basen jest nieczynny ze względu na remont. W ubiegłym tygodniu przez 3 dni nie było możliwości kąpieli w odkrytym basenie, w którym o pełnej godzinie jest fala - płytki poodpadały. Poza tym wszystkie baseny są czynne.
Odpowiedz
#37
Da się znaleźć noclegi bez rezerwacji? Jakie są teraz ceny noclegów?
Odpowiedz
#38
(09-07-2015, 12:11)jolanta napisał(a): Da się znaleźć noclegi bez rezerwacji? Jakie są teraz ceny noclegów?

Da się znaleźć, zazwyczaj osoby prywatne wynajmujące domki, stoją na przeciwko wejścia na baseny. W sezonie +- 15 tys. forint za dobę.
Odpowiedz
#39
Znalazłam na stronie basenów Zsory informację o budowie nowych krytych basenów rekreacyjnych. Budowa ma być zakończona we wrześniu. Jak wygląda sytuacja teraz, czy nie zakłóca normalnego wypoczynku na basenach?
Odpowiedz
#40
(12-07-2015, 19:47)jolanta napisał(a): Znalazłam na stronie basenów Zsory informację o budowie nowych krytych basenów rekreacyjnych. Budowa ma być zakończona we wrześniu. Jak wygląda sytuacja teraz, czy nie zakłóca normalnego wypoczynku na basenach?

Nie, nie zakłócą. Budowana część znajduje się za dużym krytym basenem i jest niedostępna dla wypoczywających. Szczerze pisząc roboty nie są prowadzone zbyt intensywnie - zbytnio nie słychać prac budowlanych.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Tongue Mezokovesd asanek236 5 10,026 23-04-2016, 13:04
Ostatni post: ember



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości