Miejscówka z basenem
#1
Witam,
poszukuję miejsca do wypoczynku 2 tygodniowego dla 4 dorosłych i 3 dzieci (najmłodsze ma 16miesięcy), koniecznie z dostępem do własnej kuchni/aneksu i basenem na terenie ośrodka.
Możecie coś polecić?

pozdrawiam
nadol
Odpowiedz
#2
nikt? nic? nie ma takich miejsc na Węgrzech? Uśmiech
Odpowiedz
#3
Ach ! Więc chodziło Ci o Węgry? Flaga węgierska Szeroki uśmiech A o jaki mniej-więcej rejon? A basen ma być z ciepłą wodą, czy pływacki? A jak dziecku 16 m-cy na imię? Szeroki uśmiech
Serio to takich miejsc jest wiele. My nie jesteśmy żadnymi akwizytorami, żeby się tu przerzucać swoimi ofertami, z których Ty coś sobie może wybierzesz, albo i nie. Proszę określić więcej szczegółów, a być może ktoś z nas trafi od razu w "10".
Miłego wypoczynku w ośrodku z basenem, który, mam nadzieję, znajdziesz, a przy okazji wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego Poniedziałku dla wszystkich !
Odpowiedz
#4
hehe, no dobra, ponieważ to pierwszy wyjazd na Węgry to celuję w okolice Balatonu, raczej południowa część.
Woda w basenie nie-termalna, chodzi o to aby dzieci się mogły popluskać bezpośrednio wychodząc z domu (na termalne pewnie pojedziemy kilka razy).
Również wszystkim wesołych świąt życzę Uśmiech
Odpowiedz
#5
Przy takiej liczbie osób celowałbym w domek. Spróbuj poszukać na bookingu, novasol i casamundo (pewnie są jeszcze i inne strony, ale ich nie znam). I po powrocie daj nam znać jak było (woda, baseny, i czy kuchnia z lodówką itd.).
Odpowiedz
#6
nadol - może jakiś termin podasz... bo teraz to Balaton jeszcze zbyt chłodny.
Odpowiedz
#7
zarezerwowałem domek w Balatonfolvar, dam znać po powrocie (w sierpniu) Uśmiech
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości