Najczęściej zadawane pytania
#1
Czołem!

Jako że obserwujemy, że niektóre pytania wyjątkowo często przewijają się przez forum, postanowiliśmy stworzyć listę najczęściej zadawanych pytań, by ułatwić Wam odnajdywanie interesujących Was zagadnień. Oto zestawienie kwestii budzących największe zainteresowanie na forum:

Budapeszt:
Węgry:
Forum:
Powodzenia w odnajdywaniu interesujących Was informacji!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#2
Witam serdecznie, mam pytanie czy w Budapeszcie jest możliwość nauki języka węgierskiego od podstaw? Wiem że istnieje szkoła podstawowa oraz gimnazjum dla dzieci.Niestety jednak nie mogę znaleźć żadnych szkół oraz kursów językowych dla dorosłych. Wiem że mieszkają w Budapeszcie Polacy którzy nie mówią po węgiersku i są to rodziny bądź pary mieszane, gdzie jedno z nich jest Węgrem.
Odpowiedz
#3
(23-09-2015, 13:41)anna_engi napisał(a): Witam serdecznie, mam pytanie czy w Budapeszcie jest możliwość nauki języka węgierskiego od podstaw? Wiem że istnieje szkoła podstawowa oraz gimnazjum dla dzieci.Niestety jednak nie mogę znaleźć żadnych szkół oraz kursów językowych dla dorosłych. Wiem że mieszkają w Budapeszcie Polacy którzy nie mówią po węgiersku i są to rodziny bądź pary mieszane, gdzie jedno z nich jest Węgrem.

http://www.magyar-iskola.hu/ Uśmiech
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości