Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Cześć,

Myślę, że dobrze trafiłeś. Mam nadzieję, że znajdziesz na forum interesujące cię informację.

Pozdrawiam!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Cześć Uśmiech
Odpowiedz
Witam wszystkich ? trafilam na to forum podczas poszukiwan dja lub wodzireja na wesele polsko wegierskie. Powoli trace nadzieje ze znajde kogos kto mowi jednoczesnie po polsku I wegiersku ? gdyby ktos jednak cos wiedzial bede bardzo wdzieczna za kontakt
Odpowiedz
Nie wiem jaki jest koszt takiego fachowca ale nie zastanawiałaś się nad dwom osobami?
Jedna z Węgier i drug z Polski.
Myślę, że w przypadku mizerii na rynku dj'ów  HU/PL to najprostsze rozwiązanie.
Odpowiedz
Tez o tym myslalam, tylko ze wtedy koszty znacznie wzrosna? ciezki temat
Odpowiedz
Witam wszystkich użytkowników po raz pierwszy pojawiam się na tym forum kilka razy byłem na Węgrzech i jestem tym krajem jak i jego mieszkańcami zauroczony .
Pozdrawiam  Uśmiech
Odpowiedz
Witam Szanownych Forumowiczów!
Obserwuję to forum sporadycznie od pewnego czasu, ale postanowiłam dołączyć, chociaż na co dzień hobbystycznie i akademicko zajmuję się Zupełnie Innym Krajem Z Drugiego Końca Świata czyli Japonią. Ale ileż można o niej słuchać i czytać, skoro za miedzą (no może za dwoma miedzami) jest niemniej interesujący kraj! W którym jeszcze nigdy nie byłam i póki co dopiero odkrywam jego uroki, ale mam nadzieję, że kiedyś to się zmieni Uśmiech.
Odpowiedz
Witam wszystkich forumowiczówUśmiech jestem Magda
Odpowiedz
Witam wszystkich forumowiczów
Jestem Kuba i zarejestrowałem się w nadziei znalezienia wskazówek co do wyjazdu na Węgry i możliwych trudności z tym związanych, głównie w poruszaniu się po kraju. Pozdrawiam wszystkich Uśmiech
Odpowiedz
Kuba - witaj na Forum  Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,417 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 592 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 437 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 836 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 925 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości