Papp László Budapest Sportaréna
#1
Był ktoś z forumowiczów w tej arenie na koncercie? 
Czy nagłośnienie robi tam dobrą robotę? 
Zastanawiam się na pewnym koncertem, ale z koncertami na arenach sportowych bywa różnie, np. raczej odradzam krakowską Tauron Arenę. 
pzdr.
Odpowiedz
#2
bylem na green day i papryczkach i uwazam ze bylo ok
pare dni temu corki byly na muse i tez nie marudzily
wyglada ze generalnie jest ok ale to pewnie zalezy ile zespol wyda na naglosnienie
moze bedziesz w grudniu na deep purple? jak nie odwolaja Oczko

tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz
#3
Dzięki.

Zastanawiałem się nad Dead Can Dance, bo w Polsce już nie było biletów, ale ostatecznie odpuściłem i w sumie dobrze, bo czytałem że ta trasa wypadła blado.
pzdr.
Odpowiedz
#4
Tauron Arena jest całkiem spoko, wszystkie najlepsze koncerty, na których byłam, odbyły się właśnie tam Uśmiech. Ale OK, wątek na forum jest nie o Tauron Arenie, tylko o Budapest Sportarena, chociaż do tej pierwszej nawiążę. Mianowicie, czy w Budapest Sportarena jest coś takiego jak możliwość zwiedzania (poza dniami koncertowo-wydarzeniowymi oczywiście), tak jak np. ma to miejsce na wspomnianej Tauron Arenie? Dla wyjaśnienia i innymi słowami - na Tauron Arenie można sobie zarezerwować dzień na zwiedzanie - przez loże VIP, płytę główną, trybuny, aż po backstage, korytarz dla fotoreporterów i sale konferencyjne dla dziennikarzy, całość z oprowadzaniem przewodnika i poznaniem różnych "pikantnych" szczegółów z wizyt niektórych gwiazd. Fajna sprawa, może mało turystyczna, ale fajnie poznać obiekt, na którym odbywa się tyle fantastycznych wydarzeń i przez które przewija się tyle znakomitości. Jestem ciekawa czy Budapest Sportarena też ma w ofercie coś takiego?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Budapeszteńska karta turystyczna (Budapest Card) Waldek 42 58,040 30-07-2017, 17:23
Ostatni post: Waldek
  [SPRZEDAM] Bilety do Bud-War / Eladó két jegy a Budapest Keleti-ből Varsó-ba mroophka 0 2,165 01-08-2014, 13:05
Ostatni post: mroophka
  Napis BUDAPEST stanął na Placu Bohaterów fvg 5 7,751 08-04-2014, 11:37
Ostatni post: ZuzaP



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości