Pełna lista basenów termalnych na Węgrzech
#41
Wody w Végardó Fürdő w Sárospatak nie spełniają wszystkich wymogów, aby mogły być zaliczane do grupy wód leczniczych.
Odpowiedz
#42
Które baseny polecacie na okres jesień/zima, szukamy alternatywy dla zakopiańskiej drożyzny, zęby były jakieś bąbelki, może jakieś cieple baseny na zewnątrz?
Odpowiedz
#43
Jakie rejony Węgier Cię interesują?
Odpowiedz
#44
Okolice Miszkolca. Będziemy dojeżdżać przez Barwinek.
Odpowiedz
#45
Znając życie eplus powie Sárospatak, ale ja polecę mój Bogács;-)
Odpowiedz
#46
Ja dodam Mezokovesd,-))  Dla  dobrego jedzenia na terenie furdo. A najlepiej gdy tam będziecie kilka dni to w promieniu 50/70 km macie w czym się moczyć
Odpowiedz
#47
Sarospatak jedynie przy ładnej pogodzie, jak dzisiaj. Na zewnątrz jest cały asortyment bełkotek, należałoby się upewnić, czy jeszcze są czynne. Na krytej pływalni nie ma co cały dzień robić, więc w niepogodę odpada. Ja w razie deszczu pojechałbym do Nyirbator, mam obeznany teren, na zewnątrz tylko jeden basen, w środku - duży wybór. Mezokovesd też ma dużo atrakcji pod dachem, a jak szaleć - to w Sostofurdo. Uśmiech
Odpowiedz
#48
Dawno mnie nie było Smutek. Ale prooooszę, potrzebuję znaleźć kąpieliska termalne
blisko  granicy z Austrią, okolice Szentgotthard. Może być z cieplejszą wodą niż w s. , tam jest 34 stopnie. Wyjazd byłby kwiecień/maj.
Odpowiedz
#49
Hegyko.
Pozdrawiam wszystkich węgromaniaków. Pani czesieko
Odpowiedz
#50
Jest w Kormend - Mjus World Resort & Thermal Park, ale temperaturowo też nie poszalejesz, bo max.36 i cenowo nie jest tani.  Bliżej chyba nie ma. Dalej Vasvar ale letni i Zalaegerszeg za daleko, bo 50 km codziennie jeździć nie będziesz.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Strandok éjszakája, czyli nocne kąpiele na Węgrzech kowcio 13 14,506 09-11-2023, 14:58
Ostatni post: au-iv-385223
  Dojazd na kąpieliska z podkarpackiego fvg 10 10,233 22-08-2023, 18:26
Ostatni post: eplus
  Kempingi przy basenach termalnych (alfabetycznie) julka 55 121,909 22-08-2021, 19:27
Ostatni post: blackberry
  Baseny termalne na Węgrzech Adin0 8 3,379 08-04-2021, 12:50
Ostatni post: Tomeq
  Zakaz siadania na brzegu basenu dla dzieci mikaz79 14 10,933 29-07-2019, 9:35
Ostatni post: wojti76



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości