Pełna lista basenów termalnych na Węgrzech
#51
(11-01-2019, 16:03)lisia312 napisał(a): ... kąpieliska termalne blisko  granicy z Austrią,
okolice Szentgotthard. Może być z cieplejszą wodą niż w s. , tam jest 34 stopnie. Wyjazd byłby kwiecień/maj.

Szentgotthárd, Élményfürdő >>> http://thermalpark.hu/hu/
Odpowiedz
#52
Witam serdecznie,chciałabym się wybrać na majówkę na Węgry z 7 letnim dzieckiem. Od kilku dni próbuje znaleźć jakieś baseny termalne z  chociaż jedną zjeżdżalnią   czynną od.01.05. Zależy mi też bardzo aby było to niedaleko granicy ( okolice Bogcs, Demjen itd.). Hajduszoboszlo odpada, w Sarospatak wiem że zjeżdżalnie nie będą czynne. Na Węgrzech jest mnóstwo basenów, może ktoś był od01.05i wie z   autopsji że na pewno wtedy jest czynna jakaś zjeżdżalnia. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
#53
Aquaticum Debrecen. Tam jest atrakcji sporo dla dzieci. Na majówkę ciężko z otwartymi basenami. Hajduszoboszlo rusza właśnie na majówkę. Okolice Egeru - Demjen, Mezokovesd sa świetne ale bardziej w lecie jak już wszystko działa.
Odpowiedz
#54
Tak właśnie jest z tymi Węgrami, ale wyczytałam że w Berekfurdo otwierają wszystkie baseny od 01.05 hmmm, ciekawe czy tak jest  I w Mezokovesd w środkuvwypatrzyłam jakieś 3 zjeżdżalnie, także jest szansa. Pozdrawiam
Odpowiedz
#55
Czy możecie polecić jakieś miejsce do "wygrzania kości" w okolicy Csopak? Prognozy na przyszły tydzień są mało ciekawe. Marzyłam o tym wyjeździe od 15 lat... Chcę zrobić wszystko, żeby go uratować. Pomóżcie proszę.
Odpowiedz
#56
Sarvar lub Buk 100-120 km w stronę Austrii...baseny wewnętrzne . Sarvar dużo nowszy. Buk - klasyka.
Odpowiedz
#57
Kiedyś Sztasek podał tą lokalizację po drugiej stronie Balatonu :
https://goo.gl/maps/9sZ8fU1Ve4mxDtcM8

Wg. map 60 km łącznie z promem w 1.5h albo dookoła Balatonu 105 km w 1.20h
Odpowiedz
#58
Csiszta-fürdő to miejsce na uboczu, dojazd nawet z Fonyód tylko z przesiadką - najlepiej własnym autem.
Wody termalne, źródlanka z niewielka zawartością siarki, wody siarczkowe mają swój specyficzny zapach ... miejsce polecam starszej generacji, młodzi ze względu na brak wodnej-rozrywki będą się nudzić.
Odpowiedz
#59
Poniżej link do arkusza excel ze "wszystkimi" miejscówkami na Węgrzech (~600 pozycji). Zrobiłem go na własne potrzeby na podstawie wielu stron internetowych.
Jest to pierwsza i ostateczna wersja. Nie planuję żadnych aktualizacji oraz zmian. Każdy może zrobić z nią co zechce Oczko

https://drive.google.com/open?id=19ce-p3...mnnwlkXe9Q
Odpowiedz
#60
Super robota 
Uśmiech
Pozdrawiam wszystkich węgromaniaków. Pani czesieko
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Strandok éjszakája, czyli nocne kąpiele na Węgrzech kowcio 13 14,505 09-11-2023, 14:58
Ostatni post: au-iv-385223
  Dojazd na kąpieliska z podkarpackiego fvg 10 10,231 22-08-2023, 18:26
Ostatni post: eplus
  Kempingi przy basenach termalnych (alfabetycznie) julka 55 121,901 22-08-2021, 19:27
Ostatni post: blackberry
  Baseny termalne na Węgrzech Adin0 8 3,379 08-04-2021, 12:50
Ostatni post: Tomeq
  Zakaz siadania na brzegu basenu dla dzieci mikaz79 14 10,931 29-07-2019, 9:35
Ostatni post: wojti76



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości