Piękny, przestronny pokój w dzielnicy Prądnik Biały!
#1
Witam. Mam do wynajęcia od 1 lipca do końca października pojedynczy pokój (ok. 12m2) na Prądniku Białym. Mieszkanie jest 2 pokojowe, pokoje nie przechodnie. Na stanie mieszkania znajduje się dobrze wyposażona kuchnia, łazienka z wanną i pralką. Pokój, który jest do wynajęcia jest pokojem samodzielnym, okno wychodzi na mały parking przed blokiem. Na stanie w pokoju są dwa łóżka, duża szafa, biurko( zostanie dostawione w lipcu) oraz stolik. Pokój jest w kolorze żółtym. Całe mieszkanie było odmalowywane w styczniu. Internet przez wifi ( firma Citypartner). Dojazd do centrum jest bardzo wygodny. Dwa pobliskie przystanki (Kuźnicy Kołłątajowskiej oraz pętla Prądnik Czerwony) są obsługiwane przez wiele autobusów. Dojeżdża także autobus nocny z Krowodrzej Górki.
Szukamy osoby spokojnej i miłej, nie palącej w pokoju (dla palącej jest balkon w drugim pokoju, w którym mieszkają dwie spokojne studentki), dbającej o porządek. W okolicy znajdują się: Lewiatan, Biedronka, Żabka oraz Kefirek. Bardzo blisko jest także kościół. Okolica spokojna, zamieszkana głównie przez rodziny z dziećmi. Czynsz wynosi 450 zł plus rachunki (w rachunki wliczony także Internet, rachunki niskie, małe zużycie wody i energii)
Proszę o kontakt po godzinie 20, na numer telefonu 661 370 560 lub mailowo (maile sprawdzane codziennie po kilka razy).
Odpowiedz
#2
(11-06-2013, 22:26)meliana8 napisał(a): Witam. Mam do wynajęcia od 1 lipca do końca października pojedynczy pokój (ok. 12m2) na Prądniku Białym.(...).

Zapomniałaś dodać, że chodzi o KRAKÓW.
Odpowiedz
#3
Nieważne, było "odmalowywane" w styczniu, a na Prądniku to szacun. Tylko tych nocnych autobusów nie polecam, szczególnie jak są derby... No ale kościół w pobliżu załatwia sprawę, hm...
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości