Pole namiotowe z imprezami
#1
Witam. W tym roku wraz z dwoma znajomymi zamierzamy wybrać się pierwszy raz w życiu  nad Balaton autostopem. Chcemy spać na polu namiotowym, ewentualnie w tanich miejscach do noclegu. Mamy pytanie, w jakie miejsce nad Balaton udać się, aby dobrze poimprezować?  (każdy z nas ma 20 lat na karku, szukamy młodzieżowych miejsc ). ( Jeśli takowego miejsca nie ma na polach namiotowych lub tanich noclegach to również liczę na propozycję droższych opcji).  Flaga węgierska Piwo
Odpowiedz
#2
Proponuję Siofok to taka letnia stolica Węgier można porównać do naszego Sopotu
Odpowiedz
#3
Wojti, wypiłeś piwo z cytatu! Za to pojawił się uśmiech! Uśmiech
Odpowiedz
#4
(23-02-2020, 16:07)eplus napisał(a): Wojti, wypiłeś piwo z cytatu! Za to pojawił się uśmiech!  Uśmiech
Po piwku zawsze jest uśmiech  Oczko
Odpowiedz
#5
Pola namiotowe jako takie raczej nie organizują imprez. Chodzi o to, żeby zapewnić wszystkim spokojne warunki do odpoczynku. Warto też wziąć pod uwagę, że większość pól namiotowych jest położona na uboczu miejscowości, często parę kilometrów od centrum i wielu atrakcji. Po prostu zajmowanie tak dużego terenu w komercyjnym miejscu pod mało dochodowy biwak jest nieopłacalne.

Zgadzam się z opinią, że najwięcej rozrywek oferuje Siófok. Latem sporo też dzieje się w pobliskim Zamárdi. Ale jeśli chcecie trafić na festiwal Balaton Sound (8-12 lipca) lub Strand (18-22 sierpnia), to już teraz trzeba myśleć o zaklepaniu miejscówki, bo Zamárdi przeżywa wtedy prawdziwe oblężenie.

Tu jest świetne miejsce dla imprezowiczów, tuż przy promenadzie w Siófok:


Hotel Renegade
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości