Porównanie środków transportu do Budapesztu
#21
Dziekuję!
Czy ktoś może potwierdzić tę wiadomość? Czy ktoś podróżował OrangeWays?
Odpowiedz
#22
Myślę, że wielu z nas już podróżowało tymi autobusami, ja na przykład jeżdżę nimi średnio dwa razy w roku od 2010, ostatni raz jechałam wrześniu 2012 i przystanek zawsze był tam, gdzie na mapce.
Odpowiedz
#23
Mleczne podróże informują, że:
Cytat:Bodajże dwa dni temu z systemu Ryanair zniknęły rejsy z Modlina do Budapesztu po 5 listopada. Dzisiaj przewoźnik oficjalnie potwierdził, iż połączenie z Modlina do Budapesztu zostaje zawieszone na zimę!
:/
Co prawda na stronie Ryanairu nie widziałam tej wiadomości, ale lotów faktycznie nie można rezerwować...
Odpowiedz
#24
... no bo Ryanair likwiduje Samolot z Modlina do Budapesztu ...
Odpowiedz
#25
widzę, że nie jestem pierwszą osobą która sie na to złapała, kupiłam bilety na dalszą trasę od budapesztu bo miałam nadzieję na te bilety za 19 zł ale jak widać ryanair całkiem się wycofuje. koszta podróży mi się trochę zawyżają przy bilecie za 90zł, może jest ktoś kto zna jeszcze tańsze połączenia? ;>
Odpowiedz
#26
Widzę, że nie padły jeszcze informacje cenowe odnośnie pociągu. A więc kupiłam bilet z Krakowa do Budapesztu dla 2 osób, w dwie strony, z kuszetkami, bez przesiadek i zapłaciłam dokładnie 661,44zl (czyli 165,36zł za jeden w jedną stronę). Pani w okienku powiedziała, że załapaliśmy się na promocję, ponieważ normalnie 1 bilet w jedną stronę kosztuje 400zł (cena 165,36zł obowiązuje gdy kupuje się bilet przynajmniej 3 dni wcześniej). Nie ma możliwości zmiany i odsprzedania biletu.

[Obrazek: pkp.png]
Odpowiedz
#27
(30-12-2013, 0:06)melequa napisał(a): Widzę, że nie padły jeszcze informacje cenowe odnośnie pociągu. A więc kupiłam bilet z Krakowa do Budapesztu dla 2 osób, w dwie strony, z kuszetkami, bez przesiadek i zapłaciłam dokładnie 661,44zl (czyli 165,36zł za jeden w jedną stronę). Pani w okienku powiedziała, że załapaliśmy się na promocję, ponieważ normalnie 1 bilet w jedną stronę kosztuje 400zł (cena 165,36zł obowiązuje gdy kupuje się bilet przynajmniej 3 dni wcześniej). Nie ma możliwości zmiany i odsprzedania biletu.

[Obrazek: pkp.png]
Warszawa (Varsó) 29 €, Kraków (Krakkó) 39 €. To ceny biletów promocyjnych SparDay/SparNight w wagonie 2.kl - promocja trwa od wielu lat, jednoznaczna dla PKP i MÁV... Oczko
Odpowiedz
#28
Witam
Co do Orangeways aktualnie bywa różnie- często są opóźnienia, nie raz wielogodzinne, lepszy i tańszy aktualnie jest Eurolines- Volanbusz, ale jednak autobusy jeżdżą tylko w określonych dniach i godzinach dość dziwnych (z Krakowa jadą zwykle ok 13/14, z Budapesztu 6/7 rano), co zmusza do wzięcia np wolnych dni w pracy na samą podróż. Pociąg wychodzi niestety drożej, ale pozwala na zaoszczędzenie czasu- jedziemy całą noc w wagonie sypialnym, a więc jest możliwy wyjazd w jedną czy drugą stronę np tylko na weekend.
Niestety Ryanair obecnie nie lata pomiędzy Krakowem a Budapesztem, a inne połączenia są strasznie drogie :/
Można jeszcze szukać wspólnych przejazdów na stronach typu Carpooling, choć najwięcej oczywiście jest w sezonie.
Jeśli macie jeszcze jakieś inne pomysły transportowe (szczególnie jeśli chodzi o nie za drogie przeloty
i szczególnie na trasie Kraków-Budapeszt) piszcie proszęUśmiech
Pozdrawiam
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 932 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Do Budapesztu z Warszawy samochodem gerd 2 2,401 11-04-2019, 22:18
Ostatni post: gerd
  Jak dojechać na Węgry innym środkiem transportu, niż samochód? andre 52 30,395 03-09-2018, 9:52
Ostatni post: powroty
  Jadę z Krakowa do Budapesztu - proszę o poradę res 5 8,367 22-04-2018, 21:13
Ostatni post: Sztasek
  Bus z Budapesztu do Matrahazy jacekgk 3 2,553 10-04-2018, 21:22
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości