Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg
Niewielki wzrost cen ... Oczko
Austria, Wiedeń, Rechte Wienzeile 43, stacja paliw SPRIT-INN
ON - 1,079 €
E95 - 1,134 €

Węgry, Dunakeszi, stacja paliw Auchan
ON - 351 Ft
SmartON - 366 Ft
E95 - 351 Ft
E98 - 366 Ft
Odpowiedz
Planuje do PL w sobote rano ruszyć więc jakby ktoś chciał się zabrać w okolice Częstochowy to zapraszam .
Powrót w poniedziałek po późnym śniadaniu Uśmiech . Mam nadzieje ,że tragedii nie będzie na drogach Uśmiech
Odpowiedz
Wielki piątek i niewielki wyrost cen paliw na Węgrzech Oczko benzyna +2 Ft/l, ropa +3 Ft/l.
Kisapostag, droga krajowa nr. 6. w sąsiedztwie węzła M6...M8
E95 - 352,90 Ft/l
ON - 352,90 Ft/l
Odpowiedz
Więc tak śmignąłem wczoraj z Budapeztu z opcją unikaj opłat Szeroki uśmiech
Leciałem Sahy - Żar nad Hronem - Martin-Czadca - Cieszyn - i 1 do Częstochowy.
Droga spoko, google maps trochę skrótów zna Uśmiech Zima podejrzewam,że byłoby trochę trudniej bo odcinki po górkach są.
Ogólne w 8 godz się zamknąłem z przerwa na sikanie, że tak powiem Uśmiech
Powrót rozważam z Żywca na przejscie Korbielów i dalej Różomberk i do Zwolenia itd. Jak ten odcinek drogi ? Spoko też ?
Odpowiedz
Jest OK z małą korektą. Osobiście jeżdżę przez Milówka, Glinka, Zakamienne, a nie przez Korbielów.

https://www.google.pl/maps/dir/49.684432...m2!4m1!3e0

Zaleta to; przy tej samej odległości, mniej terenów zabudowanych, dłuższa jazda ekspresówką.
Odpowiedz
Droga przez Kremnicę już otwarta, czy dalej objazd jest ?
Odpowiedz
(01-04-2018, 15:28)OldMan napisał(a): Droga przez Kremnicę już otwarta, czy dalej objazd jest ?


Szczerze to nie zwróciłem uwagi za bardzo ,ale jakiś poważniejszych objazdów nie miałem. I z google maps prowadziło normalnie przez.
Odpowiedz
Menes, jeszcze uwaga na płatny odcinek miedzy Bańską a Zwoleniem.
Odpowiedz
(01-04-2018, 20:34)tkoko napisał(a): Menes, jeszcze uwaga na płatny odcinek miedzy Bańską a Zwoleniem.

Ustawiam omijaj płatne więc mnie pogoni obok z tego co widzę.
Odpowiedz
(01-04-2018, 20:34)tkoko napisał(a): Menes, jeszcze uwaga na płatny odcinek miedzy Bańską a Zwoleniem.

Ten płatny odcinek R1 łatwo ominąć ... ostatnio pisałem o tym > patrz post nr.953 Uśmiech
- Jadąc w kierunku Budapesztu zjeżdżasz za stacją benzynową OMV w prawo, podjazd zgodnie z napisem na tablicy w kierunku Kremnicka-Radvan, na górze w lewo, przejeżdżasz wiaduktem nad R1. Drogą równoległą do ekspresówki jedziesz do Zvolen'a, uważać należy przy lotnisku (Sliac), często stoi drogówka.
- Drugi zjazd to węzeł za stacją benzynową, tylko wcześniej należy zjechać z ekspresówki.
- Trzecia możliwość, gdy nie zjachałeś w kierunku stacji benzynowej, zjazd na serwis Renault-Volvo i powrót przejeżdżając przez parking drogą jednokierunkową prowadzącą do centrum miasta.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe płatne odcinki dróg węgierskich od nowego roku Waldek 0 498 12-12-2023, 14:42
Ostatni post: Waldek
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 424 489,154 10-09-2023, 11:33
Ostatni post: Waldek
  Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech Waldek 90 95,092 03-07-2023, 22:08
Ostatni post: Mamut
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 931 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Czy na Węgrzech braknie paliwa tego lata? josef.svejk 13 3,194 21-11-2022, 20:39
Ostatni post: ex-komar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 43 gości