Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg
Witam się z Egeru Uśmiech ruszyliśmy z okolic Rzeszowa. Wszyscy zaszczepieni, jechaliśmy przez Słowację trasa tranzytowa. W Barwinku Słowacy zapytali gdzie jedziemy i dlaczego tak szybko ? życzyli milego dnia. W Milhost nikt nas nie sprawdzał. Natomiast patrol słowacki był przy wjezdzie na Słowację.
Odpowiedz
(05-08-2021, 20:01)jolciaa171 napisał(a): Witam się z Egeru Uśmiech ruszyliśmy z okolic Rzeszowa. Wszyscy zaszczepieni,  jechaliśmy przez Słowację trasa tranzytowa.  W  Barwinku Słowacy zapytali  gdzie jedziemy i dlaczego tak szybko ? życzyli milego dnia. W Milhost nikt nas nie sprawdzał. Natomiast patrol słowacki był przy  wjezdzie na Słowację.
My startujemy w sobotę rano z Rzeszowa, ale trasą na Vranov-Slovenske Nove Mesto i docelowo Hajduszoboszlo. Jak pogoda w Egerze?
Odpowiedz
Pogodą dzis słaba :/ Eger przywitał nas ulewą. Za chwilę jednak wyszło słońce i udało się przejść na rynekUśmiech jutro ma być lepiej, A weekend już super Uśmiech
Odpowiedz
Dobry wieczór ?
Czy przejście Ożenna-Niżna Polianka jest czynne?
Odpowiedz
Wszystkie przejścia graniczne są czynne. Od miesiąca!
Odpowiedz
(05-08-2021, 21:06)jolciaa171 napisał(a): Pogodą dzis słaba :/ Eger przywitał nas ulewą. Za chwilę jednak wyszło słońce i udało się przejść na rynekUśmiech  jutro ma być lepiej, A weekend już super Uśmiech
To dobrze, że teraz pojechaliście, bo nie chciałabyś widzieć aktualnej pogody w Rzeszowie Uśmiech
Odpowiedz
(05-08-2021, 23:25)Pudelek napisał(a): Wszystkie przejścia graniczne są czynne. Od miesiąca!
OK, dzięki. Źle się zapytałem, wiem że wszystkie przejścia są czynne, chodziło mi o kontrolę. Czy są celnicy, czy pytają gdzie się jedzie? Wiem, że to nie jest przejście tranzytowe i dlatego zastanawiamy się czy rejestrować się na ehranica.
Odpowiedz
Zastanawiam się nad napisaniem jakieś pracy naukowej na podstawie zadawanych seryjnie dokładnie tych samych pytań na różnych forach przez kolejne tygodnie z rzędu Oczko

Równie dobrze mógłbyś się pytać, czy możesz jechać nachlany samochodem. Bo szwagra i wujka nie złapali, więc może mnie też się uda?
Odpowiedz
Czy tranzyt Barwinek -Koszyce - granica obejmuje płatną autostradę? Czy można od Preszowa równolegle po starej drodze pojechać bez winiety?
Odpowiedz
(21-11-2021, 14:54)stan napisał(a): Barwinek -Koszyce

d1 jest platna

Cytat:Czy można

mozna


tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 435 492,038 07-04-2024, 8:44
Ostatni post: Waldek
  Nowe płatne odcinki dróg węgierskich od nowego roku Waldek 0 575 12-12-2023, 14:42
Ostatni post: Waldek
  Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech Waldek 90 96,323 03-07-2023, 22:08
Ostatni post: Mamut
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 987 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Czy na Węgrzech braknie paliwa tego lata? josef.svejk 13 3,270 21-11-2022, 20:39
Ostatni post: ex-komar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 37 gości