Pytania klientów
#81
Spokojnie, zostaję. Zdążyłem się zorientować, że Węgry to nie tylko Balaton. Są jeszcze Miszkolc i Debreczyn Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech 
Szok spowodowany cytowaną powyżej wypowiedzią już minął Zmieszany Szeroki uśmiech

A z drugiej strony, to jest jednak dział pt Pytania klientów, więc może faktycznie racją jest, że w tym wątku powinny być kierowane jedynie do biura, którego ten temat dotyczy. W takiej sytuacji i w tym temacie cytowana wypowiedź może i jest słuszna. Mój błąd.

Tak więc miłego dnia, znikam i kończę mój off-topic w niniejszym temacie.
Odpowiedz
#82
(04-09-2020, 15:13)wiepap napisał(a): A jeżeli chodzi o pytania klientów do Pani Kasi - to właściwie nie ma takich powodów. Jej strona internetowa Helka Travel zawiera wszystko a może nawet więcej różnych informacji nt. nie tylko Węgier , Balatonu ...

Bardzo dziękuję panie Wiesiu za tę laurkę. Staram się, jak mogę, bo Węgry to naprawdę moja miłość. Węgierski marynarz, który 13 lat temu zaprosił mnie na piwo i spowodował całą lawinę zdarzeń, która w ogóle nie była wymierzona w nas, oświadczył mi się i będzie moim mężem. 

Obiecuję Wam stawać na wysokości zadania, tylko miejcie wyrozumiałość, jak czasem co innego mi w głowie.

serdeczności,
Kasia
Odpowiedz
#83
Gratulujemy!
Odpowiedz
#84
(11-09-2020, 22:26)Helka Travel napisał(a): Węgierski marynarz ... oświadczył mi się i będzie moim mężem... Kasia
Gratulacje i wszystkiego dobrego ...  Wino
Odpowiedz
#85
Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.
Odpowiedz
#86
Bardzo Wam dziękuje za życzenia i gratulacje!  Serce
Odpowiedz
#87
(14-09-2020, 11:34)Helka Travel napisał(a): Bardzo Wam dziękuje za życzenia i gratulacje!  Serce
Uśmiech  
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości