Revolut - nowoczesne płatności
#21
(20-08-2019, 11:10)Slavekk napisał(a):
(19-08-2019, 17:26)kowcio napisał(a): Aplikacja PeoPay czyli przypisana do konta PKO S.A .  Karty plastikowej nie posiadam, tylko telefon z PeoPay-emUśmiech
(...)
Czyli po kursie NBP. Polecam
 A czy wypłaty z dowolnego bankomatu za granica bez opłat?
Nie wypłacałem to nie odpowiemSmutek
Odpowiedz
#22
Revolut do 800zl miesiecznie bez opłat.
Odpowiedz
#23
Otrzymałem powiadomienie w aplikacji Revolut, że przez 21 dni (z tego, co liczę to do 2.X) jest promocja. Za otwarcie dają po 25 zł dla polecającego i poleconego. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z mojego reflinka, proszę o PW.
Odpowiedz
#24
Chyba każdy go dostał :-)
Odpowiedz
#25
1. Nie wiemy, czy każdy dostał. Może tylko aktywni użytkownicy - maja jakiś system weryfikujący aktywność, na pewno w połączeniu z lokalizacją (tak sądzę po informacjach które do mnie od nich docierają)

2. Dostali użytkownicy R, a chodzi o info dla potencjalnych nowych.

PS. Ja tez dostałem, ale nie sadzę by było duże zapotrzebowanie, więc linka nie wystawiłem Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#26
System, wg. którego wysyłają jakieś linki promocyjne nie jest jednolity - zauważyłem, że gdy ja mam, niektórzy znajomi/rodzina raz mają, a raz nie mają, raz maja takie same, a raz inne.

Teraz dysponuję referalem (ważny do 13.XI) na wyrobienie konta i darmową przesyłkę karty (normalnie 10 zł) - za to mi dadzą darmowy plan metal na rok... jeżeli 5 osób założyłoby kartę z mojego polecenia. Także, jakby ktoś chciał sobie wyrobić gratis, i przy okazji mi pomóc, to proszę pisać PW (bo linków chyba umieszczać tu nie wolno).

Edit
Nowa odsłona poleceń, tym razem dają po 40 zł za założenie konta, zamówienie karty i jedną nią płatność.
Jeśli ktoś chce użyć mojego linka, proszę pisać PW.
Link ważny do 05.12.2019.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Płatności na stacjach benzynowych cinek97m 5 9,071 11-08-2013, 12:35
Ostatni post: rustin



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości