Rzeszów - Eger
#11
MarcinKRK - jak chcesz jechać na "spoko", odpuść trasę na Koszyce i Milhost-Tornyosnémeti,
jedź na Sátoraljaújhely... bez słowackiej "nalepky" Uśmiech
Odpowiedz
#12
Jeśli chodzi o wahadełka w okolicach Domaszy, to sytuacja jest płynna. Ja dzisiaj trafiłem na trzy i nie były wielkim problemem. Plusem jest brak tirów.
Jeszcze jedna ważna rzecz: za Malą Domaszą jest zamknięta droga. Objazd przez Zalobin,powrót w okolicach Sedliska (zamek Cziczwa). Zwracać uwagę na oznaczenia!
Odpowiedz
#13
(21-07-2014, 10:12)MarcinKRK napisał(a): Witam, w najbliższy weekend tez wybieram się do Eger. Zastanawiam się jeszcze jak w Polsce przekroczyć granicę czy nad Dunajcem, czy Piwniczna czy Muszynka?
Mam pytanie do forumowiczów czy jadąc od Kosice do Miskolca oczywiście drogą 68 nie wjeżdżając na nowy odcinek R4 nie muszę mieć winietki? Bo od Budimiru do Kosic jest free ale opis drogi R4 od Kosic do granicy z Węgrami mówi że jest płatna tyle że ja rozumiem że płatna od wjazdu na R4 za miejscowością Sebastovce i aż do zjazdu w Milhost a droga 68 od Kosic do Milhost jest free.
Dzięki za pomoc

Na R4 winietka obowiazkowa:/ przy samej granicy z Wegrami panowie policjanci mnie tego nauczyli :/
Odpowiedz
#14
(15-06-2015, 19:06)Lukacs napisał(a):
(21-07-2014, 10:12)MarcinKRK napisał(a): Witam, w najbliższy weekend tez wybieram się do Eger. Zastanawiam się jeszcze jak w Polsce przekroczyć granicę czy nad Dunajcem, czy Piwniczna czy Muszynka?
Mam pytanie do forumowiczów czy jadąc od Kosice do Miskolca oczywiście drogą 68 nie wjeżdżając na nowy odcinek R4 nie muszę mieć winietki? Bo od Budimiru do Kosic jest free ale opis drogi R4 od Kosic do granicy z Węgrami mówi że jest płatna tyle że ja rozumiem że płatna od wjazdu na R4 za miejscowością Sebastovce i aż do zjazdu w Milhost a droga 68 od Kosic do Milhost jest free.
Dzięki za pomoc

Na R4 winietka obowiazkowa:/ przy samej granicy z Wegrami panowie policjanci mnie tego nauczyli :/
Kolega MarcinKRK pytał o to w lipcu zeszłego roku więc już pewnie dawno to wino z Egeru które przywiózł zostało wypite a ty mu teraz piszesz ze winietka na R4 obowiązkowa a jemu i tak chodziło o droge 68 bo ze R4 jest płatna to o tym wiedział Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rzeszów-Hajduszoboszlo neolka 16 8,388 21-08-2023, 16:49
Ostatni post: eplus
  Trasa Poznań Eger beniu11 7 3,129 24-06-2019, 10:21
Ostatni post: bastus2
  Droga Poprad - Eger stan 4 3,070 28-01-2019, 16:48
Ostatni post: ember
  Trasa Barwinek - Eger - darmowa baranek 6 3,561 17-08-2018, 17:56
Ostatni post: wojti76
  Lublin - Eger chris 25 16,174 02-08-2017, 17:39
Ostatni post: jan ostrzycki



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości