Sárospatak
Podobno tydzień temu było mnóstwo ludzi, co potrafię sobie wyobrazić. Spróbuję pojechać dalej. SP na wrzesień, jak da się dojechać.
Odpowiedz
(27-08-2020, 8:09)jolciaa171 napisał(a): pomożecie z_noclegiem z soboty na niedziele? 2 osoby dorosłe i dziecko 1 rok? ...
priv ...
Odpowiedz
Faktycznie na bookingu to szału nie ma,ale właśnie jak podjechałem na chwilę w sobotę to pomimo oblężenia basenu -było widać na niektórych domkach "wolne pokoje" ale czy te tabliczki wiszą tam na stałe czy naprawdę wolne to nie wiem ...
Odpowiedz
(27-08-2020, 11:55)Cz@rek napisał(a): Faktycznie na bookingu to szału nie ma,ale właśnie jak podjechałem na chwilę w sobotę to pomimo oblężenia basenu -było widać na niektórych domkach "wolne pokoje" ale czy te tabliczki wiszą tam na stałe czy naprawdę wolne to nie wiem ...

Gdyby nie to że jade z małym dzieckiem, pojechałabym w ciemno, tak jezdziłam do Hajduszoboszlo i nad Balaton. Z dzieckiem troche sie obawiam i wole jednak miec juz "zaklepane".
Odpowiedz
Były tu "tipy" na tych 120 stronach. McMichael był w pensjonacie "Nad Bodrogiem". Ja zajrzałem od progu - fajnie, ładnie. Właściciele Polacy. Można też spróbować w Var Vendeglo Panzio - śniadanie typu angielskiego gratis. Isztvan&Szebasztian niedaleko kąpieliska - tam bywałem, tanio.
Odpowiedz
Dziękuję. Sprawdzę jeszcze te miejsca. Do Van Verdeglo napislam @ Ale póki co nie odpisali. Mam już wstepnie 1 pensjonat przy basenach z wolnym pokojem. Generalnie na 1 noc luksusow nie potrzebuje, ale podstawa to czystosc Uśmiech
Odpowiedz
Jak by się tu dostać do SP na weekend ... Uśmiech ??
Odpowiedz
(03-09-2020, 12:06)Tomeq napisał(a): Jak by się tu dostać do SP na weekend ... Uśmiech ??
Zrobić sobie test i z negatywnym Cię wpuszczą  Oczko
Odpowiedz
(03-09-2020, 12:58)wojti76 napisał(a):
(03-09-2020, 12:06)Tomeq napisał(a): Jak by się tu dostać do SP na weekend ... Uśmiech ??
Zrobić sobie test i z negatywnym Cię wpuszczą  Oczko
Chyba za droga impreza...

Wracałem w ubiegłą sobotę z Siofok i chciałem wstąpić na baseny ale jak zobaczyłem te tłumy to zrezygnowałem.

A nawiązując do wątku odnośnie drogi do Barwinka to ta przez SP zdecydowanie lepsza niż Preszow - Koszyce - Miszkolc bo tam tragedia..
Odpowiedz
(03-09-2020, 13:04)Tomeq napisał(a):
(03-09-2020, 12:58)wojti76 napisał(a):
(03-09-2020, 12:06)Tomeq napisał(a): Jak by się tu dostać do SP na weekend ... Uśmiech ??
Zrobić sobie test i z negatywnym Cię wpuszczą  Oczko
Chyba za droga impreza...

Wracałem w ubiegłą sobotę z Siofok i chciałem wstąpić na baseny ale jak zobaczyłem te tłumy to zrezygnowałem.

A nawiązując do wątku odnośnie drogi do Barwinka to ta przez SP zdecydowanie lepsza niż Preszow - Koszyce - Miszkolc bo tam tragedia..
Też tak uważam  że lepiej jechać przez Slovenskie Nove Mesto
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,367 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,277 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,846 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,405 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości