Sóstófürdő - Nyiregyhaza
Karczma Igrice była fajna 9 lat temu. Steak House ni przypiął, ni przyłatał, choć pewnie dobrze sprzedaje. A od kempingu nie wiem, czego więcej wymagać? Trawa, trochę przestrzeni, woda w kranie, kuchenka...
Odpowiedz
No faktycznie, jeśli pod namiot, to niewiele potrzeba. Ja kiedyś spałem w tych domkach. Na dzień dobry trzeba było ze ścierą pobiegać, bo wszystko się lepiło. Straszny syf niestety. Żeby nie było, wiele lat temu jeździłem tam często. W czasach, kiedy druga część była po drugiej stronie ulicy. Teraz tam jest ZOO.
Odpowiedz
Camping Igrice - moje pierwsze miejsce spotkania z basenkami.
Kolejne pobyty tam , wiele wspomnień, czas płynął , ale na kempingu wciąż stał bez zmian.
Doszło do tego że w sanitariatach było muzeum socjalizmu.
Ostatnia próba wbicia się (4 lata temu) zniechęciła mnie zupełnie
To tak jak ta drewniana wieża widokowa, kiedyś atrakcja, potem żenada, próchno i zakaz wejścia
Odpowiedz
[Obrazek: 4e67b8c8705cf9ee.jpg]
Odpowiedz
witajcie

wybieracie sie na majówke do Nyierhazy ? wiadomo co i jak z basenami i jak z zoo
jakie jeszcze inne baseny sa w poblizu i co mozna zobaczyc i zwiedzic i gdzie dobrze zjesc
Odpowiedz
(08-04-2022, 13:49)Tony-snk napisał(a): witajcie

wybieracie sie na majówke do Nyierhazy ? wiadomo co i jak z basenami i jak z zoo
jakie jeszcze inne baseny sa w poblizu i co mozna zobaczyc i zwiedzic i gdzie dobrze zjesc
Witam, też chętnie się dowiem.
Odpowiedz
Cześć wszystkim.

Czy mógłby ktoś podesłać namiary na sprawdzoną miejscówkę na nocleg?
Najlepiej jakiś dom z własną łazienką i kuchnią dla rodziny z dwójką dzieci.

Dzięki.
Odpowiedz
Witam szukamy noclegu dla 4 osób w nyigerhazie termin 17-19lipiec ktoś coś? Uśmiech
Odpowiedz
Wytłumaczy mi ktoś łopatologicznie cennik basenów w Nyiregyhazie? Jest nas 2+2 i bilety wejściowe wiem, ile kosztują. Ale mam wątpliwości co do dodatkowych opłat; w ich cenniku na stronie internetowej nazwanych "usługi wygody".

https://i.postimg.cc/4NMQCZNs/IMG-20230822-052515.jpg

Chcielibyśmy wziąć jakąś przynajmniej 1 szafkę na rzeczy, więc wystarczy bilet na szafę? Co to bilet gabinetowy albo przechowalnia wartości? Kredyt na opaskę 20000?! Chodzi o kaucję w gotówce? Jak jest 4 osoby to 4x20000 - to mi się widzi dość zaskakujące...

Help me! Oczko
Odpowiedz
Jak pisałem wcześniej w relacji - na pytanie "dress" odpowiedz "igen" (tak) - dostaniesz szafkę na ubrania, otwieraną chyba zegarkiem. Kabina to może jakaś prywatna przebieralnia, nie bierz. Przechowalnia skarbów to osobny sejf na Rolexy, kosztowności brać na basen odradzam. Kredyt 20 koła oznacza, że za tyle możesz nakupić jedzenia czy drinków płacąc zegarkiem. Kaucji w Aquariusie za to nie żądają. Przy wyjściu bramka Cię nie przepuści, jeśli nie spłacisz tego kredytu. Ale jak zgubisz zegarek, to musisz zapłacić 20.000, bo tyle masz kredytu. A jak zegarka nie ma, to nikt nie sprawdzi w systemie, na ile faktycznie został on obciążony, bo nie wiadomo, który to był chip. Inna opcja to zaprosić jakiegoś obcego frajera na drinka w barze, ciągle fundować kolejki, a jak koleś padnie - to podmienić mu zegarek. Oczko
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 7 3,650 12-10-2022, 14:19
Ostatni post: Aattaa
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 1 1,942 28-04-2021, 13:37
Ostatni post: maj0nez
Wink Jaka alternatywa dla Nyiregyhaza? Damiano88 16 7,506 10-06-2019, 18:30
Ostatni post: Damiano88
  Wyjazd do Nyíregyháza jakali1986 6 3,906 02-08-2018, 11:58
Ostatni post: maj0nez
  Nyiregyhaza czy Eger? viktoria77 1 8,984 15-06-2014, 8:14
Ostatni post: wojti76



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości