Słowacja - Svidnik
#21
(25-07-2016, 16:03)rysio001 napisał(a): ... gdzie dokładnie w Presovie znajdują się te koszary ... ?

TUTAJ
Odpowiedz
#22
rok temu na początku września widziałem transport wojskowy w Barwinku wyglądający na amerykański i dziwiłem się skąd Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#23
(25-07-2016, 9:36)grzesiuu napisał(a): No jakieś są, ale w porównaniu z naszymi południowymi sąsiadami to nic... No i co z tego, że są, jak do nas to ciepłe powietrze nie dociera Smutek
1. Chyba jednak dociera jeśli moi znajomi od ponad 20 lat prowadzą winnice na własne potrzeby. Przy małych uprawach jest to nieopłacalne, traktowane jako hobby.
2. W Estonii są bociany. Podczas lotu wykorzystują ciepłe prądy powietrza.
Odpowiedz
#24
Byłem ostatnio we Vranovie, a po drodze wstąpiłem na Velka Domasa, jednak nie mogłem znaleźć miejsca gdzie można poplażować. Kąpał się tam ktoś, coś? Uśmiech
Odpowiedz
#25
Grzesiuu słabo szukałeś skoro nie znalazłes Uśmiech Polecam Ci miejscowość Valkov są tam dwie plaże lepsza jest ta druga należąca do kempingu podaje Ci link to sobie zobacz http://www.domasakemp.sk/
A to jest drugi link do stronki która opisuje cała Domase http://www.domasa.sk/ polecam Ci też miejscowśc Polany też tam jest fajnie, dodam jeszcze ze do każdej turystycznej miejscowości nad Domaszą w sezonie jest pobierana opłata za wjazd od samochodu i od osoby u nas nie jest to praktykowane dlatego każdy Polak przy pierwszej wizycie jest zdziwiony jak widzi na wjezdzie panów z bileterów Uśmiech
Odpowiedz
#26
Ale nie widziałem się tam ludzi kąpiących, kąpie się tam ktoś?
Odpowiedz
#27
Oczywiście że się kąpią sam nie raz to robiłem Oczko
Odpowiedz
#28
Ja też zamoczyłem tam stopy. Kilkanaście lat temu ale zamoczyłem. Lubię ciepłą wodę. Z podziwem patrzyłem jak mój kolega pływa w norwejskiej rzece pełnej lodu a już całkiem wysiadłem podczas moczenia mojej połowicy w pobliżu Narviku. Wtedy tam podobno były upały ale ja się na tym nie znam. .
Odpowiedz
#29
Takich kozaków na starość reumatyzm dręczy. OczkoOczkoOczkoOczko Tylko ciepła woda !
Odpowiedz
#30
Temperatura wody w Domasy wynosi aktualnie 24,9 stopnia więc nie jest taka zimna
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Słowacja Rafał 10 9,587 22-10-2018, 22:41
Ostatni post: Pudelek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości