Sárospatak
tez mnie to imnteresuje jest tam temat COVID czy nie?
Odpowiedz
Mariozurek, zobacz do mojego wątku w dziale wspomnienia i relacje - Sarospatak 06 2020. Jolciaa go czytała, więc nie odpisywałem tutaj. Jak było - napisałem, a jak będzie za dwa miesiące - kto to wie? Sądzę, że ogólne reguły są wszędzie takie same, a dokładne normatywy zaludnienia są ustalane lokalnie i również niezbyt gorliwie egzekwowane.
Odpowiedz
(12-07-2020, 10:31)eplus napisał(a): Mariozurek, zobacz do mojego wątku w dziale wspomnienia i relacje - Sarospatak 06 2020. Jolciaa go czytała, więc nie odpisywałem tutaj. Jak było - napisałem, a jak będzie za dwa miesiące - kto to wie? Sądzę, że ogólne reguły są wszędzie takie same, a dokładne normatywy zaludnienia są ustalane lokalnie i również niezbyt gorliwie egzekwowane.
 A mam pytanie czy camping pole namiotowe jest połączone z basenami. Planuję teraz w weekend się wybrać .
Odpowiedz
Tak, mieszkając na kempingu ma się darmowy wstęp na kąpielisko do godz. 10-tej w dniu wymeldowania.
Jest bramka otwarta od 8 do 20, baseny sąsiadują z terenem kempingu. Nie ma żadnych fizycznych bramek, kołowrotów, czytników, obowiązuje opaska samoprzylepna, którą dostaje się przy zameldowaniu i nosi przez cały czas pobytu.
To dotyczy kempingu Vegardo. Drugi kemping w pobliżu, Tengerszem, nie współpracuje z kąpieliskiem.
Odpowiedz
Ciekawe jak z komarami ....
Odpowiedz
A moze ktos pomoze chcialbym polowic ryby w Sarospatoku na rzece Bodrog gdzie zrobic oplate i moze gdzies w poblizu nocleg pole namiotowe pozdrawiam
Odpowiedz
(20-07-2020, 23:29)kynio1233 napisał(a): A moze ktos pomoze chcialbym polowic ryby w Sarospatoku na rzece Bodrog gdzie zrobic oplate i moze gdzies w poblizu nocleg pole namiotowe pozdrawiam
Bardzo tani nocleg jest tu ÁGÓC Vendégház Alsóberecki przejazdem nocowałem warunki trochę słabe ale cena 110zł za 4 osoby, Bodrog rzut beretem i Sarostpatak blisko.
Odpowiedz
Ok dzieki a jak tam Bordog sa jakies miejsca nad rzeczka czy tylko miejscowi opanowany teren maja
Odpowiedz
(20-07-2020, 23:29)kynio1233 napisał(a): A moze ktos pomoze chcialbym polowic ryby w Sarospatoku na rzece Bodrog gdzie zrobic oplate i moze gdzies w poblizu nocleg pole namiotowe pozdrawiam
Musisz wykupić licencję węgierską, jeśli masz polską kartę wędkarską będzie łatwiej.
Licencja nie uprawnia do wędkowania, jedynie na jej podstawie masz prawo wykupienia karty na odpowiednie wody.
Większość wód/łowisk do wędkowania (rzeki, starożecza, kanały, jeziora, stawy) jest w posiadaniu kół wędkarskich, koła wydają karnety na własne wody.
W Sárospatak jest koło wędkarskie: Bodrogmenti Sporthorgász Egyesület, Kossuth út 65. tel.kom.: +36-30-776-5698
W sklepach wędkarskich w Sarospatak (Erdélyi út 1-3 / Rákóczi u. 58) zapytaj o możliwości wędkowania.
Odpowiedz
(20-07-2020, 22:12)eplus napisał(a): Tak, mieszkając na kempingu ma się darmowy wstęp na kąpielisko do godz. 10-tej w dniu wymeldowania.
Jest bramka otwarta od 8 do 20, baseny sąsiadują z terenem kempingu. Nie ma żadnych fizycznych bramek, kołowrotów, czytników, obowiązuje opaska samoprzylepna, którą dostaje się przy zameldowaniu i nosi przez cały czas pobytu.
To dotyczy kempingu Vegardo. Drugi kemping w pobliżu, Tengerszem, nie współpracuje z kąpieliskiem.
Bardzo dziękuję za pomoc . Pogoda ma być ładna więc ruszam pod namiot w piątek rano a w niedzielę o 10 się wymelduję i coś w okolicy zobaczę.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,367 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,277 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,846 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,404 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 36 gości