Słowackie przejścia graniczne-tranzyt.
#1
https://www.gov.pl/web/slowacja/zasady-w...terytorium

Zwracam uwagę szczególnie na trasy tranzytowe.
Odpowiedz
#2
To wszystko było już wielokrotnie wałkowane w sąsiednim temacie...
Odpowiedz
#3
Witam czy ktos przekraczał granice Slowacko-Węgierska w innym punkcie niż Sahy? Jeżeli tak to jaka jest sytuacja?
Odpowiedz
#4
Przekraczałem wczoraj granicę polsko-słowacką Niedzica-Łysa nad Dunajcem, Słowacy trzymali swojego a mi nasz strażnik pokazał że mam jechać, na granicy słowacko-węgierskiej stał patrol Słowaków ale bierny.
Odpowiedz
#5
Przekraczaliśmy dzisiaj granicę PL/SK Jurgów/Podspady. Słowacki policjant zawrócił przed nami dwa samochody, nas nie kontrolowano. Na wszelki wypadek przejechaliśmy Słowację trasą "tranzytową". Na granicy SK/HU za Koszycami żywej duszy.
Odpowiedz
#6
Witam, jadę tranzytem przez Słowacje na Węgry, mogę zatrzymać się tylko na tankowanie i teraz hipotetyczna sytuacja: psuje mi się samochód lub zachoruję i nie mogę opuścić Słowacji w ciągu 8 godzin od wjazdu, co wtedy ?
Odpowiedz
#7
Jedź, nie filozuj
Odpowiedz
#8
(05-08-2021, 12:41)gryfus napisał(a): Witam, jadę tranzytem przez Słowacje na Węgry, mogę zatrzymać się tylko na tankowanie i teraz hipotetyczna sytuacja: psuje mi się samochód lub zachoruję i nie mogę opuścić Słowacji w ciągu 8 godzin od wjazdu, co wtedy ?
Jedź spokojnie nie przejmuj się na zapas 
Zresztą kto to sprawdza kiedy ty wjechałeś na Słowacje i ile czasu tam spędziłeś na granicy przeważnie nikogo nie ma a jak juz stoją  to albo nikogo nie zatrzymują lub  tyko pytają gdzie sie jedzie
Odpowiedz
#9
Jeśli nie masz ukraińskich blach to jedź bez obaw Szeroki uśmiech widzieliśmy dzis kilka aut z Ukrainy które były kontrolowane na Słowacji.
Odpowiedz
#10
Przekraczałem wczoraj w Barwinku granicę, Słowacy pytali gdzie jadę, odpowiedziałem tranzyt na Węgry..i pozdrawiam już z Bogacsa.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Węgierskie przejścia graniczne Modanisko 27 38,457 23-08-2020, 15:41
Ostatni post: doris
  Czop-Záhony - przejście graniczne Marmur 7 6,422 15-12-2019, 13:09
Ostatni post: Sztasek
  Przejście graniczne Bajmok Simon 16 17,680 18-07-2016, 10:18
Ostatni post: Olek87
  Pacin - przejście graniczne oldman58 11 11,658 24-07-2014, 15:56
Ostatni post: Sztasek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości