Suntago Wodny Świat
#1
Na koniec roku zaplanowane jest otwarcie nowego kompleksu basenowego w Polsce, Suntago Wodny Świat, we wsi Wręcza pod Mszczonowem. Inwestorem gigantycznego aquaparku jest izraelski koncern Global City Holdings.
Będzie to ogromny park wodny, który budowany jest od 2017 roku na 20-hektarowej działce, w odległości 60 km od Warszawy i 70 km od Łodzi.  
W obiekcie, który będzie większy od Stadionu Narodowego (w tym 9 ha parkingu), zaplanowano 24 zjeżdżalnie o łącznej długości 3 km, łaźnie termalne, baseny mineralne, kompleks spa oraz ponad 10 różnego rodzaju saun.
Aquapark Suntago Wodny Świat ma być obsadzony setkami palm, które utworzą tropikalny ogród. 
Całkowita powierzchnia Suntago Wodny Świat wyniesie 67 000 m². W parku wodnym powstanie 2 500 bezpłatnych miejsc parkingowych i ponad 8 000 szafek dla gości.

Ma być częścią  największego parku rozrywki rozrywki w Polsce z atrakcjami na światowym poziomie. Park of Poland ma ściągnąć miliony gości z Polski oraz innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Zachodniej. Obiekt będzie czynny codziennie i każdego dnia pomieści 15 000 osób. Zgodnie z zapowiedziami w Park of Poland będą atrakcje zarówno dla dzieci, osób młodych, jak i starszych klientów. Część z nich ma działać przez cały rok.
Odpowiedz
#2
..a gugle pokazują, że to jest we wsi Grabce-Towarzystwo Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#3
Tu jakaś krytyczna opinia, niewykończone poręcze, odpadające klamki, taśma klejąca i trytytki.
https://finanse.wp.pl/oto-prawda-o-sunta...411344513a
Wszedłem na stronkę i cena całodziennego biletu dla dorosłego nawet w średniej opcji ponad 100 zł.
Odpowiedz
#4
(26-02-2020, 22:39)eplus napisał(a): Tu jakaś krytyczna opinia, niewykończone poręcze, odpadające klamki, taśma klejąca i trytytki.
https://finanse.wp.pl/oto-prawda-o-sunta...411344513a
Wszedłem na stronkę i cena całodziennego biletu dla dorosłego nawet w średniej opcji ponad 100 zł.
Znajomy właśnie wrócił i bardzo pozytywnie się wypowiadał o tym obiekcie, twierdził  ze głupoty piszą w tym artykule.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości