Sylwester 2013 w Budapeszcie
#1
Witam,
od kilkunastu dni chłonę wiedzę z forum na temat Węgier Uśmiech
Zarezerwowałem hotel na 3 dni w Budapeszcie na przełomie roku (od 29.12 - 01.01).
Nigdy nie bylem w Budapeszcie zimą - mam pytanie: czy może ktoś z szanownych forumowiczów wie czy w Sylwestra 2013 jest jakaś impreza plenerowa? Jakieś koncerty na mieście? Jeśli tak to proszę o informację za którą bardzo dziękuję z góry.
pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#2
Jest impreza na a Vörösmarty tér.
Odpowiedz
#3
Witam ponownie - jak już pisałem wcześniej jadę do Budapesztu z dziewczyną na okres sylwestrowo-noworoczny (4dni).
Mam pytanie o kasę jaką powininem zabrać - hotel wraz ze śniadaniami jest juz zapłacony.... chcemy właściwie tylko pochodzić (pojeździć) po Budapeszcie, zwiedzając z zewnątrz ( bez wchodzenia do muzeów) główne zabytki + obiady (obiadokolacje), przejazdy komunikacją miejską, kawki, herbatki (bo zimno) itd - w każdym razie bez szaleństw. Z góry dziękuję za informację.
Odpowiedz
#4
(17-12-2013, 19:28)Tom_myPL napisał(a): ... w każdym razie bez szaleństw

Jak bez szaleństw to po 10.tys.HUF na osobę powinno wystarczyć.
Odpowiedz
#5
(17-12-2013, 19:28)Tom_myPL napisał(a): Witam ponownie - jak już pisałem wcześniej jadę do Budapesztu z dziewczyną na okres sylwestrowo-noworoczny (4dni).
Mam pytanie o kasę jaką powininem zabrać - hotel wraz ze śniadaniami jest juz zapłacony.... chcemy właściwie tylko pochodzić (pojeździć) po Budapeszcie, zwiedzając z zewnątrz ( bez wchodzenia do muzeów) główne zabytki + obiady (obiadokolacje), przejazdy komunikacją miejską, kawki, herbatki (bo zimno) itd - w każdym razie bez szaleństw. Z góry dziękuję za informację.

Cześć,

Widzę, że mam dokładnie taki sam plan jak Ty tyle, że dopiero teraz padł taki pomysł, no i nie wiem czy w ogóle uda mi się jeszcze znaleźć jakiś nocleg w rozsądnych pieniądzach. Możesz się pochwalić gdzie będziecie się kwaterować i jakie to koszty?
Odpowiedz
#6
Witam,
Mnie udało się w Courtyard by Marriott Budapest City Center, rezerwowałem na booking.com i udało mi się za trzy noclegi ze śniadaniem (pokój twin delux) zarezerwować za 820zł z możliwością bezpłatnej anulacjiw razie problemu z przyjaxdem. Wiem, że to może nie jest mało ale nie szukałem najtańszego noclegu.
Odpowiedz
#7
(27-12-2013, 1:22)Tom_myPL napisał(a): Witam,
Mnie udało się w Courtyard by Marriott Budapest City Center, rezerwowałem na booking.com i udało mi się za trzy noclegi ze śniadaniem (pokój twin delux) zarezerwować za 820zł z możliwością bezpłatnej anulacjiw razie problemu z przyjaxdem. Wiem, że to może nie jest mało ale nie szukałem najtańszego noclegu.

820 za 2 osoby?? Jeśli tak, to myślę, że to jest rewelacyjne cena za ten hotel, w takim miejscu... Widać wszystko zależy od terminu (kiedy rezerwowałeś?), bo teraz o takich ofertach można zapomnieć. Wstępnie zarezerwowałem też teraz taki mini hotelik, też ze śniadaniem za 560 zł, więc cena też fajna, no ale 10 km od centrum i zdecydowanie niższa klasa..na plus tylko to, że parking bezpłatny..
Hmm sam już teraz nie wiem czy nie odpuścić i nie wybrać się za rok, wcześniej rezerwując..
Odpowiedz
#8
Zawsze moim znajomym rezerwuje na sylwestra Museum Hotel w rewelacyjnym miejscu na Trefort utca za 40 euro.
Odpowiedz
#9
(27-12-2013, 11:29)javin napisał(a): Zawsze moim znajomym rezerwuje na sylwestra Museum Hotel w rewelacyjnym miejscu na Trefort utca za 40 euro.

Niestety już za późno na rezerwację w nim..
Odpowiedz
#10
Witajcie
również zaplanowałem sylwestra w Budapeszcie. 30.12 - 01.01

może się spotkamy? Uśmiech zawsze to raźniej!
Krystian
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmiany w komunikacji w Budapeszcie w dniu święta 15 marca Waldek 0 107 14-03-2024, 1:23
Ostatni post: Waldek
  Komunikacja Jak najlepiej przemieszczać się po Budapeszcie Edin 559 550,539 18-11-2023, 15:03
Ostatni post: Tiresias
  Komunikacja Strefy płatnego parkowania w Budapeszcie Waldek 50 87,161 06-08-2023, 13:51
Ostatni post: ex-komar
  Drożeje komunikacja miejska w Budapeszcie Waldek 0 276 21-07-2023, 12:40
Ostatni post: Waldek
  Noclegi Tani nocleg w Budapeszcie fvg 389 520,710 20-04-2023, 13:32
Ostatni post: czupur_n



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości