Szukam partnera w biznesie na Węgrzech (ogłoszenia)
#31
Dzień dobry,

jestem producentem zapałek standardowych, zapałek reklamowych i zapałek długich oraz podpałek do grilla. Szukam dystrybutora na Węgrzech.

Z poważaniem
Beata Neukirch
beata.neukirch@pcc.eu
Odpowiedz
#32
witam w polsce zajmuje sie handlem i gastronomia,mam kilka pomyslow na import i exsport z wegier i na wegry ,szukam partnera do wspolpracy najchetniej w okolicach egeru-pozdrawiam jacek chla.
Odpowiedz
#33
Witam,

potrzebuję pomocy (odpłatnej Uśmiech) w zamieszczeniu kilku ogłoszeń na najpopularniejszych portalach pracowych na Węgrzech. Ogłoszenia w języku angielskim.
Chętnych proszę o kontakt.
Odpowiedz
#34
Reprezentuję firmę AETERNO, producenta kawy Lastessa.

Poszukuję odbiorców kawy na Węgrzech.

e-mail: znanebiuro@gmail.com

aeterno.sk/pl/
Odpowiedz
#35
Witam,

Firma Gallo Trade Hungary Kft. poszukuje odbiorców i dostawców sprzętu IT na terenie Węgrzech. Od lat działamy na rynku Polskim i chcemy rozpocząć sprzedaż na terenie Węgrzech.

Może znacie jakieś strony gdzie mógłbym się ogłaszać ?
Odpowiedz
#36
Witam, Poszukuję producenta węgierskich oryginalnych form makowych (blach) do wypieków ciast.
Odpowiedz
#37
(26-09-2018, 12:01)Nikusia1202 napisał(a): Witam, Poszukuję producenta węgierskich oryginalnych form makowych (blach) do wypieków ciast.

Nie wiem co to jest forma makowa. Szukałem u wujka wszystkowiedzącego ale bez skutku.
Pewnie jakiś żargon specjalistyczny.
Na pierwszy rzut skontaktuj się tymi handlowcami:

https://www.ecsy.hu/hu/products/eszkozok...es_lemezek
Może pomogą. Aha -zamawiam kawałek z pierwszego ciasta . Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#38
tutaj link do produktu https://www.edenyek.hu/index.php?route=p...uct_id=334
Znalazłam samych pośredników a ja bym chciała bezpośrednio od producenta . Jest to produkt typowo Węgierski i przez nich ze względu na wzór na wewnętrznej stronie nazwany formami makowymi .
Odpowiedz
#39
Myślę, że chodzi o  EMA-LION KFT
Adres: 7150 Bonyhád, Perczel Mór u. 84.
Skrytka pocztowa: 7151 Bonyhád, Pf.22.
Telefon: 36 74 500-400
Fax: 36 74 451-957
http://www.emalion.hu/joomla/index.php/

Była jeszcze spółka Lampart w Budapeszcie w dzielnicy Budafok, która produkowała min. garnki emaliowane, blachy do pieczenia, piece i konwektory gazowe ale nie wytrzymała konkurencji i skończyła działalność.
Może jeszcze ktoś wyprzedaje zapasy magazynowe?
Odpowiedz
#40
Dziękuję bardzo za informacje już wysłałam @ z zapytaniem czy produkują również te blachy do wypieków bo w ofercie u nich na stronie ich nie widziałam.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Węgiel na Węgrzech Oley 2 1,997 02-12-2022, 23:55
Ostatni post: piablo75
  Hurtownia wędliniarska na Węgrzech Marina1509 0 477 06-11-2022, 15:07
Ostatni post: Marina1509
  ZAłożenie konta firmowego na Węgrzech studiookno 3 2,431 21-08-2020, 19:11
Ostatni post: Waldek
  Szukam osoby znającej prawo Lyuei 0 1,701 25-01-2019, 13:44
Ostatni post: Lyuei
  Szukamy specjalisty ds. zakupów na rynek węgierski klaudiastefanow 0 1,752 13-12-2018, 9:03
Ostatni post: klaudiastefanow



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości