Tarnobrzeg - Sostofurdo
#1
Witam! Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona mnogą ilością bardzo potrzebnych informacji na temat Węgier na tym forumUśmiech Bardzo lubie tu zaglądac jako niestety jeszcze 'żółtodziób', bo wybieram sie pierwszy raz na Węgry z rodziną 5.08 do Sostofurdo. Jeśli moge od razu zapytac jaką najkrótszą droge do Sosto mi polecacie (mieszkam w Tarnobrzegu na podkarpaciu), ile mniej wiecej czasu potrwa droga jadąc zgodnie z przepisamiOczko i czy musze miec ze sobą euro na jakieś opłaty autostrad? I ile mniej więcej, bo zamierzam kupic głównie forinty. Jeśli macie jeszcze jakies pomocne wskazówki odnośnie drogi Tarnobrzeg-Sostofurdo, to oczywiście będe wdzięczna! Pozdrawiam serdecznie i dziękujeUśmiech
Odpowiedz
#2
Najkrótszą drogę to moja nawigacja wyznacza przez Ukrainę, nie popełniaj tego błędu! O Sosto jest już z 5 wątków, a sprawdzona droga to Barwinek-Satoraljaujhely-Tokaj-Nyiregyhaza z ominięciem dziurawej słowackiej 15-tki i płatnych autostrad, wszystko już jest na forum. Dla mnie do Sarospataku 4 godziny, to dla was do Sosto - 6 godzin. Obwodnica Svidnika dla aut i zestawów do 3,5t jest bezpłatna, jak zresztą cała trasa.
Odpowiedz
#3
Dzięki serdeczne eplus za informacje! Prześledze jeszcze te wątki o Sosto. Rozumiem, że żadnej winiety też nie będziemy potrzebowac jadąc tą trasą? Pozdrawiam!!!
Odpowiedz
#4
(01-08-2013, 8:19)26nelka napisał(a): Dzięki serdeczne eplus za informacje! Prześledze jeszcze te wątki o Sosto. Rozumiem, że żadnej winiety też nie będziemy potrzebowac jadąc tą trasą? Pozdrawiam!!!
Nie potrzebujecie na tej trasie żadnych winietek
Odpowiedz
#5
Dziękuje bardzo za info,pozdrawiam!!!
Odpowiedz
#6
(31-07-2013, 22:40)eplus napisał(a): Najkrótszą drogę to moja nawigacja wyznacza przez Ukrainę, nie popełniaj tego błędu! O Sosto jest już z 5 wątków, a sprawdzona droga to Barwinek-Satoraljaujhely-Tokaj-Nyiregyhaza z ominięciem dziurawej słowackiej 15-tki i płatnych autostrad, wszystko już jest na forum. Dla mnie do Sarospataku 4 godziny, to dla was do Sosto - 6 godzin. Obwodnica Svidnika dla aut i zestawów do 3,5t jest bezpłatna, jak zresztą cała trasa.

WITAM,

czyli cały czas 73 i w 18, żeby ominąć 15-kę na Słowacji.

proszę o info, jak wrócisz. z cenami noclegów, pogoda, itd. Wybieram się 19.08.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości