Węgierska firma płaci zaszczepionym pracownikom
#1
BAHART (Żegluga Balatońska SA) postanowiła nagrodzić pracowników, którzy do 15 grudnia przyjmą
pierwszą dawkę szczepienia przeciwko koronawirusowi. Wysokość nagrody, która ma być wypłacona do 20 grudnia wynosi 150 000 Ft (około 1870 zł). Nagroda będzie również przyznana pracownikom, którzy już wcześniej zaszczepili się - warunkiem wypłaty jest pozostawanie pracownikiem spółki do połowy grudnia.
Firma dodaje, że pracownicy którzy zachorowali na koronawirusa i tacy, którzy aktualnie nie mogą przyjąć szczepionki będą mogli otrzymać nagrodę pod warunkiem poddaniu się szczepieniu do 15 marca 2022.
Cel akcji to zapewnienie obsługi podróżnych przez zaszczepionych pracowników  jeszcze przed rozpoczęciem sezonu turystycznego.
Odpowiedz
#2
Nie wiem o co tu chodzi, bo temat dotyczy czegoś innego. Konwersację dotyczącą "covid" można ciagnąć w nieskończoność...
Jestem po 3 dawkach szczepionki przeciwko Covid*19. Prawdopodobnie tuż przed świętami zachorowałem na koronawirusa (???). Nie miałem żadnych objaw zewnętrznych, żadnego bólu ani gorączki, odróżniałem smaki, jedynie tylko nie odczułwałem niektórych aromatów i nawet gorzka kawa lub herbata były dla mnie zbyt słodkie. Przed chwilą zjadłem kawałek ciasta z kremem i ciągle jest zbyt słodko... takiego dziwnego czucia jeszcze nie miałem. 
Zdziwiony 
W mojej rodzinie tego ostatniego lata był antykowidowiec, niespełna rok wcześniej przeszedł na emeryturę. Nie chciał sie zaszczepić, nie wierzył w koronawirusa. Niestety, nie doczekał świąt Bożego Narodzenia, jesienią koronawirus zwyciężył.
Takich "antykowidowców"na świcie nie brakuje. Na tym Forum pisano o węgierskiej rodzinie antyszczepionkowców ... 
Polecem to:
https://news.sky.com/story/covid-19-fami...b-12374165
https://www.nytimes.com/2021/09/28/world...water.html
Odpowiedz
#3
Nie kłóćta sie o to - kto z której strony lepiej słyszał. Lepiej zastanówcie się i wytłumaczcie dlaczego regiony o najniższej wyszczepialności ( podkarpackie, lubelskie i podlaskie ) mają wciąż najmniejszą wykrywalność pozytywnych testów. Oczywiście tak wynika z oficjalnych statystyk  Uśmiech  . To chyba najbardziej nielogiczne zjawisko pośród całej masy absurdalno-nielogicznych działań i ich skutków w ostatnich dwóch latach. Gdybym chciał zażartować, powiedziałbym: na ścianie wschodniej są tak głupi ludzie, że nawet wirus się ich nie tyka. Nawet sam do nich należę  Szeroki uśmiech . A tak serio - muszę mieć nadzieję, że nie dostanę następnego zawału, że ominie mnie udar, że nie dorwie mnie rak, to dlaczego miałbym się chronić przed jednym z wirusów (nigdy wcześniej tego nie robiłem). Dożyłem już emerytury i w tym czasie spotykałem się ze śmiercią z powodu: zawałów serca, udarów mózgu, nowotworów, ale nie pamiętam śmierci znanej mi osoby wynikającej bezpośrednio z powikłań choroby wirusowej.
Takie są moje przemyślenia i przekonania i nie chciałbym, żeby ktoś mnie za to krytykował. Należy szanować zdanie i doświadczenia innych pod warunkiem, że nie starają się na nas wymuszać działań sprzecznych z naszymi poglądami.
Reasumując (nie mylić z reasumpcją Oczko  ): nie jest niewłaściwym wygłaszanie swoich poglądów, ale niewłaściwe jest krytykowanie lub obrażanie osoby o odmiennych poglądach
                                                                    spadaj foliarzu.
                                                                                                       spadam. Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
(29-12-2021, 20:08)oldman58 napisał(a): Nie kłóćta sie o to - kto z której strony lepiej słyszał. Lepiej zastanówcie się i wytłumaczcie dlaczego regiony o najniższej wyszczepialności ( podkarpackie, lubelskie i podlaskie ) mają wciąż najmniejszą wykrywalność pozytywnych testów. 
... ale mają największą umieralność na Covid (w przeliczeniu na 1 mln mieszkańców). 
Niestety.
Odpowiedz
#5
(29-12-2021, 21:49)piablo75 napisał(a): Wg jakich danych?? Bo nie ma oficjalnie ZADNYCH dostępnych danych lecz tylko info z tv..

Zerknij tutaj: https://epidemia-koronawirus.pl/
Cierpliwie przeanalizuj, warto!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Węgierska Randka hanek 0 2,384 07-03-2017, 15:10
Ostatni post: hanek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości