Węgry baseny z niemowlakiem
#1
Witam wszystkich,

jako że do tej pory zwiedziłem tylko baseny w Egerze, Budaeszcie i w Nyiregyhaza i to niesety ostatnio 4 lata temu chciałbym się dowiedzieć jaki ośrodek polecacie na wypad z niemowlakiem ok. 9 miesięcy ? Synek uwielbia pluskać się w wodzie więc poszukuje takiego gdzie jest chociaż jeden basen z bardzo płytką wodą gdzie mógłby sobie poraczkować oraz najlepiej jakby na obiekcie było ogólnodostępne gniazdko prądowe (jeśli w ogóle taki rarytas jest możliwy?). Myślałem nad bliską odległością np. Sárospatak. Warto ?

I jeszcze jedno: które baseny oferują atrakcje również pod dachem (w chwili kiedy będzie chłodno na zewnątrz dla niemowlaka może być to problem)?

Pozdrawiam serdeczne i bardzo dziękuję za wszelkie komentarze
Odpowiedz
#2
W Sarospatak jest jeden basenik z płyciutką wodą ale nie ma alternatywy wyrazie gorszej pogody bo wszystkie baseny są na świeżym powietrzu
Z mojego doświadczenia polecam Hajduszoboszlo dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych a wyrazie gorszej pogody jest Aquapalace dostosowany do potrzeb rodziców z małym dziećmi, jest nawet pokój gdzie można położyć się z dzieckiem do spania
Odpowiedz
#3
Wojti bardzo dziękuję za pomoc ! Sprawdziłem kupując bilet GOLD mamy wszystkie baseny za 7500 FT (wewnętrzne i zewnętrzne)
Odpowiedz
#4
W jeden dzień ciężko wszystko będzie ogarnąć bo to bardzo duży kompleks Uśmiech Więc można sobie odpuścić ten bilecik Gold i w jeden dzień odwiedzin kąpielisko lecznicze plażowe oraz aquapark a w inny dzień Aquapalace
Odpowiedz
#5
Jadąc na baseny np. w Hajduszoboszlo warto zaopatrzyć się w takie małe pontony dla dzieci, mój bratanek też jechał jak był malutki i właśnie taki pontonik posiadał do tego miał doczepioną parasolkę mała i robił furorę na basenie Szeroki uśmiech woda ciepła w tym basenie dla dzieci, dla dorosłych też więc nie ma problemu żeby wziąć dziecko na ręce i posiedzieć chwilę w wodzie Uśmiech Jeśli chodzi o raczkowanie to może być ciężko, z tego co kojarzę podłoże w tych basenach nie jest podatne na raczkowanie.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,566 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Miskolc Tapolca - baseny jaskiniowe andrasz 97 214,627 02-07-2023, 21:41
Ostatni post: jolciaa171
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 7 3,650 12-10-2022, 14:19
Ostatni post: Aattaa
  Baseny w Tiszaujvaros eliza1385 171 191,988 22-08-2021, 8:07
Ostatni post: eplus
  Nyiregyhaza baseny - informacje. Adin0 1 1,941 28-04-2021, 13:37
Ostatni post: maj0nez



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości