Węgry-Rumunia-Serbia VIII 2014
#11
(do eplusa i fvg'a: relacja pewno będzie w przyszłym tyg./pod koniec tego)
Co do aparatu (późno odpowiadam, nie przeczytałem :/) to 3 pierwsze dni Olympusem, a później kamerą (nie pamiętam firmy - kamerka wzięta od Taty) Oczko

PS. @Sztasek - wiem, musiałeś długo czekać, przepraszam Uśmiech
Odpowiedz
#12
No, to relacja już jest - doczekaliście się! Szeroki uśmiech
16 VIII - wybraliśmy się na chwilę do Serbii i byliśmy w Szegedzie Uśmiech

Szeged i Subotica zrobiły na mnie BARDZO miłe wrażenie - oba piękne, jednak Subotica mniej turystyczna i bardziej zielona - wygrywa w konfrontacji z Szegedem Uśmiech - później wjeżdżamy do Serbii (na chwilę) i jedziemy do Szabadki/Suboticy.
W Suboticy robimy zakupy owocowe i gibanicowe, jemy obiad i robimy parę zdjęć. 30 min na granicy (Tompa) i ponownie witamy się z Flaga węgierska.
Ostatecznie, po przejechaniu przez Baję, Bataszek, Dombovar, Kaposvar,... o 22 docieramy do Keszthely, gdzie śpimy na campingu Zala (którego nie polecam). Zdjęcia znajdziecie tutaj.
Odpowiedz
#13
Końcowa część Flaga węgierska relacji:
17 VIII - znad Balatonu zebraliśmy się ok. 12. Plan na Heviz nie wypalił (za dużo turystów! Smutek ), to jedziemy w kierunku stupy Zalaszanto. Miejsce super, nieturystyczne, ogólnie - no, mega (zdjęcia) Uśmiech
Jeszcze zwiedzamy zamek Sumeg - piękny, warto! Szeroki uśmiech i camping w Papa (Tata był w maju, w czasie Magyar Transalp Rally 2014) - właściciele super, gościnni, podsuwają nawet za free zupę rybną made by Hungary Uśmiech
Później jedziemy do Komarom - lody za ostatnie forinty i... Słowacja. W Polsce jesteśmy o północy, a w Krakowie o 3.30 18 VIII (pełna relacja) Uśmiech

No, w zasadzie nie końcowa - będzie jeszcze podsumowanie Szeroki uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Węgry oczami Polaków eplus 11 4,674 15-02-2023, 10:38
Ostatni post: ex-komar
  Węgry 2021 Pudelek 1 3,444 06-01-2022, 16:22
Ostatni post: Pudelek
  "Moje" Węgry - wątek zbiorczy Pudelek 4 2,868 09-12-2019, 11:35
Ostatni post: Pudelek
  Węgry po raz pierwszy - krótki wyjazd, krótka relacja cinsan 6 7,123 22-06-2017, 21:26
Ostatni post: eplus
  WIELKI WYJAZD NA WĘGRY amazonka 4 6,782 06-03-2017, 17:53
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości