Wegry z dziećmi po raz n-ty
#1
Witam,
Wiem , że jest już trochę tematów tego typu ale nigdzie nie znalazlem tego czego szukam.
Otóż wybieramy sie z Krakowa pod namiot na Węgry z dwójką dzieci 4 i 7lat.
Szukamy pola namiotowego z wieloma atrakcjami ( głównie wodnymi )dla dzieci
Mozecie cos polecic?
Kompletnie nie zalezy mi na wodach termalnych tylko Pole namiotowe + basen dla dzieci ze zjezdzalniami (najlepiej wszystko w pakiecie cenowym, byłoby cudownie wszystko w jednym miejscu...)
Wiem oczywiscie o Hajduszoboszlo ale czy tam baseny dla dzieci sa poza dodatkowo platnym aquaparkiem?
Wogóle wydaje mi się  to słabą i stosunkowo drogą opcją (codzienny aquapark)
Pozdrawiam i prosze o porady Oczko
Odpowiedz
#2
Nyirbator... Z kempingu do zjeżdżalni 100 metrów, cena łączna, ale w zasięgu wzroku to nie jest.
Odpowiedz
#3
W Hajduszoboszlo w cenie kampingu masz wszystkie baseny oprócz tych w aquaparku jeśli zależy Ci na zjeżdżalniach to niestety tyko są aquaparku. Polecam  Bogacs lub Tiszaujvaros baseny i zjeżdżalnie są w cenie lecz są to obiekty owiele mniejsze niż Hajduszoboszlo
Odpowiedz
#4
Dzieki za pomoc jestem w Nyirbator
Kemping bardzo fajny
Kapielisko rowniez (moglo by byc ciut wiecej dla dzieci ale jedt ok)
Mam pytanko jest tu cos ciekawego do obejrzenia z dzieciakami cos polecacie?
Pytanie drugie po co sotoja samochody tool cos tam Oczko na drogach ktore wedlug map nie sa platne? Chyba ze zamolilem Oczko droga 381
Odpowiedz
#5
(12-07-2018, 13:20)Pienta1986 napisał(a): Pytanie drugie po co sotoja samochody tool cos tam Oczko na drogach ktore wedlug map nie sa platne? Chyba ze zamolilem Oczko droga 381

droga okręgowa nr.381 ... opłaty za przejazd po tej drodze pobierane są automatycznie przez urządzenia systemu poboru opłat 
od pojazdów  ciężarowych i dostawczych  powyżej 3,5 t. (na Węgrzech HU-GO / odpowiednik polskiego via-TOOL)
Odpowiedz
#6
Dzieki bardzo, czyli w sumie niepotrzebnie kupilem winieteOczko
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,647 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Węgry z dzieckiem 2019 Olecz 7 3,914 10-06-2019, 9:50
Ostatni post: szymonskce
  Co wybrać? baseny z dziećmi Attan 9 8,343 17-05-2018, 15:14
Ostatni post: slołmen
  Sarvar czy Zalakaros (z małymi dziećmi)? anissa 1 3,004 24-07-2017, 10:26
Ostatni post: jolanta631
  Zimowe baseny z dziećmi bartosz_b 0 2,354 05-10-2016, 12:33
Ostatni post: bartosz_b



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości