Wesprzyjmy Magyazyn - jedyną w swoim rodzaju stronę internetową o Węgrzech!
#1
Drodzy Forumowicze,
jestem przekonana, że dla większości z Was nazwa "Magyazyn" nie jest bynajmniej obca, mimo to skrótowo przypominam: jest to internetowe czasopismo redagowane przez pasjonatów kultury węgierskiej, http://www.magyazyn.pl/ Powstało ono początkowo jako czasopismo Katedry Hungarystyki UW, ale obecnie w tworzeniu Magyazynu bierze również udział sporo osób spoza UW, w tym również z innych zakątków Polski.

Dla mnie "Magyazyn" był jedną z ulubionych lektur w najwcześniejszej fazie fascynacji węgierskością i do dziś dostarcza mi cennych wskazówek podczas odkrywania kultury Bratanków. Sama też napisałam tam kilka artykułów. Dlatego przekazuję niniejszy apel o wsparcie:

Niedawno Magyazyn przestał działać na kilka dni. Okazało się, że znowu nie zapłaciliśmy za hosting strony... Oczywiście jak zwykle sami chcieliśmy zrzucić się na jego opłacenie.
Pomyśleliśmy jednak: a co gdyby poprosić naszych czytelników o pomoc? Prosimy o Twoje wsparcie, jeśli tak jak nam leży Ci na sercu pogłębianie relacji polsko-węgierskich!
Wesprzyj młodych ludzi z pasją i wpłać kwotę, którą uznasz za stosowną i/lub przekaż dalej informację o zbiórce!
 www.patronite.pl/Magyazyn


Nawiasem mówiąc, w Magyazynie zawsze chętnie widziani są nowi autorzy, także jeśli ktoś z Was, drodzy Forumowicze, ma ochotę dzielić się swoją pasją na łamach tego periodyku, w imieniu Redaktorek: Michaliny i Olgi, serdecznie zapraszam do kontaktu i współpracy! (adresy mailowe tu: http://www.magyazyn.pl/o-nas/)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Forumowiczów!
Józefina
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wesprzyjmy Magyazyn - jedyną w swoim rodzaju stronę internetową o Węgrzech! - przez Żozefin - 11-10-2019, 19:56

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Polska telewizja na Węgrzech Sztasek 3 7,285 15-07-2018, 15:33
Ostatni post: Sztasek
  Co najbardziej zaskoczyło Was na Węgrzech? fvg 91 85,461 26-08-2017, 21:25
Ostatni post: ember
  Magyazyn - czasopismo miłośników Węgier Tudós 1 3,313 21-07-2016, 0:07
Ostatni post: Tudós
  W jaki sposób kupujecie polskie książki na Węgrzech? rasta 2 3,979 16-02-2016, 10:31
Ostatni post: Sztasek
  Bractwa Rycerskie na Węgrzech Maciek 4 4,676 03-09-2013, 12:05
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości