Wyjazd do Balatonalmádi
#1
Witam mam pytanie do kolegów i koleżanek , czy ktoś był w tej miejscowości co warto zwiedzić podczas przejazdy z polski na wegry co polecacie .
Odpowiedz
#2
Również podłączam się do pytaniaUśmiech
Odpowiedz
#3
(20-06-2017, 21:41)predki napisał(a): Witam mam pytanie do kolegów i koleżanek , czy ktoś był w tej miejscowości co warto zwiedzić podczas przejazdy z polski na wegry co polecacie .

Zapewne Polskę, Słowację, Węgry na zachodzie Czechy Oczko. A tak na poważnie. Przydała by się przynajmniej trasa przejazdu i upodobania (bary, zamki, baseny itd.)?
Odpowiedz
#4
Trasa Czechy Słowacja i Węgry .chodzi mi w szegolnosc o miejscowości docelową czy ciekawa no i po drodze co można zobaczyc
Odpowiedz
#5
Przez Balatonalmádi tylko przejeżdżałam, ale miasteczko robi bardzo pozytywne wrażenie. Zacytuję samą siebie z naszej strony:

"Balatonalmádi wydaje się najciekawsze w tej części Balatonu. Położone jest jakby w niewielkiej zatoczce – ciekawa linia brzegowa pozwala spoglądać nie tylko na przeciwległy południowy brzeg, ale także na miejscowości położone na wschodnim krańcu Balatonu. Balatonalmádi to spora miejscowość z ładną architekturą i odpowiednim rozmachem. Na pewno zachęca do tego, żeby tu się zatrzymać."

Blisko jest Veszprém - warto odwiedzić ze względu na zabytki, ciekawe położenie, duży ogród zoologiczny. Niedaleko jest Balatonfüred, Tihany, statkiem można popłynąć do Siófok. W Balatonalmádi jest port, co na pewno podnosi jego atrakcyjność. W sąsiednim Balatonfűzfő jest tor bobsjelowy z piękną panoramą na Balaton.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Balatonalmádi kasia03 7 4,672 28-07-2018, 23:04
Ostatni post: alice199
  Balatonalmádi - jak daleko od gór? Magnus 0 1,527 04-07-2018, 21:46
Ostatni post: Magnus
  wyjazd 1 raz na balaton premo1422 2 3,352 02-08-2017, 7:32
Ostatni post: Marcin32
  Siófok - Wyjazd Musli1946 7 8,527 03-09-2015, 12:06
Ostatni post: eplus
  Balatonalmádi‎ - plaża mieszkańców Veszprém‎ Kamjon 3 8,584 22-07-2013, 22:37
Ostatni post: grappa01



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości