Forum Węgierskie

Pełna wersja: Budapeszt/Balaton - Wrocław/Kraków?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Wszystkich!

Wraz z moim Chłopakiem wybieramy się do Budapesztu w najbliższych dniach, później nad Balaton (zastanawiamy się nad miejscowością - jako raczkujący forumowicz burzliwie przeczesuję forum z Waszymi opiniami uważając je jako cenną wskazówkę)

Chcielibyśmy wrócić do Polski w dniach 28-30 lipca, najlepiej do Wrocławia, ale poradzimy sobie też na innej trasie;-)

Może ktoś z Was wraca w podobnych czasie autem i ma 2 wolne miejsca?

(ogłoszenie na carpooling-u oczywiście dodane, ale postanowiłam szukać "u źródeł")

Za informacje będę wdzięczna,

pozdrawiam.
POMOCY. Chcę jak najtaniej dotrzeć nad Balaton. Nie mam swojego samochodu. Pociągi są bardzo drogie, albo nie umiem szukać. Poradzicie coś ? Byłbym wdzięczny. Oczko
Ja też nie mam samochodu. Nad Węgry jeżdżę autobusem bo jest tańszy od pociągu. Polecam:
www.eurolines.pl
www.euroways.com
www.orangeways.com
Tu znajdziesz autobusy z Krakowa do Budapesztu.
Sprawdź też inne opcje w zakładce "JAK DOJECHAĆ?"
Są tam też ogłoszenia osób, które mają wolne miejsce w samochodzie - patrz "terminy wyjazdów" w zakładce "JAK DOJECHAĆ?"
Dzięki wielkie, ale jednak udało się załatwić auto. Oczko Więc kamień z serca. Jeszcze raz dzięki.