Forum Węgierskie

Pełna wersja: Węgierska nutka na dziś
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A to zrobiłeś mnie niespodziankę tej piosenki Zsuzy nie znałem
Szukam pewnej piosenki węgierskiej którą kiedyś słyszałem i bardzo mi się spodobał a nie mogę jej za cholerę znaleźć.
Nie pamiętam jakiego zespołu ale oglądałem teledysk na youtube. Tematyką piosenki było to żeby Bóg błogosławił Węgry i węgierskie dzieci. Zespół chyba jakiś nacjonalistyczny. Piękny teledysk z bawiącymi się dziećmi coś w tym stylu. Tyle pamiętam, może ktoś z forum kojarzy tą piosenkę ?
(29-06-2014, 11:01)javin napisał(a): [ -> ]A to zrobiłeś mnie niespodziankę tej piosenki Zsuzy nie znałem
1962 rok - "Ki mit tud" - Do finału dotarły Koncz Zsuzsa i Gergely Ági wykonując tą właśnie piosenkę.
W nagrodę - ufundowaną przez dom towarowy Corvin - otrzymały po lampce na stolik.
Ach Corvin kiedyś szczyt luksusu a teraz zkiepścił sie totalnie pusto i kiepsko przechodzę koło niego codziennie.
co do pani Koncz to ciekawe czy w końcu wybierze sie do Polski podobno wielki uraz czuje zwłaszcza do fedorowicza.
"Ez az a ház" - Koncz Zsuzsa & Omega Uśmiech ... z dedykacją użytkownikowi Javin... 
(29-06-2014, 21:20)javin napisał(a): [ -> ]... czy w końcu wybierze sie do Polski podobno wielki uraz czuje ...

No taka plotka krąży, ostatnio w Blikku Oczko

Z dedykacją dla wszystkich użytkowników, fajny kawałek napisany jeszcze przez Lajosa Illésa, RIP.

Dzięki Sztasek ..
Ponownie Zsuzsa w piosence duetu Illés - Bródy Uśmiech

A to jedna z moich ulubionych piosenek Zuzanny:

https://www.youtube.com/watch?v=agP8jnUGtJE

"Powiedz, gdzie podziały się te wszystkie lata?"

Pozdrawiam
Jedno z moich ulubionych wykopalisk i piosenka o podobnym tytule: