Forum Węgierskie

Pełna wersja: Węgierska nutka na dziś
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
... tylko w Serbii tego nie śpiewaj, bo Четник ci nie daruje !
(14-07-2015, 20:56)Sztasek napisał(a): [ -> ]... tylko w Serbii tego nie śpiewaj, bo Четник ci nie daruje !

Wiem, "Przestańcie, serbskie psy"? Zwróciłem uwagę na datę (1914), więc raczej nie jest to pozytywne...
Gabriella - "Forró Nyár ... Gorące Lato"
Spacer przed wschodem słońca dobrze robi, jest chłodno, cicho, spokojnie, ptaszki śpiewją ... można spotkać zwierzynę na łące... dzisiaj widziałem lisa, niósł zdobycz w pyszczku... Uśmiech
"Ne engedj el! ... Nie pozwól mi odejść!" - Wolf Kati jeszcze raz Uśmiech
Neoton Família - "Szép nyári nap ... Piękny letni dzień"
Witam wszystkich, ostatnio byłem z znajomymi w Hajduszoboszlo i tam na zabawie usłyszeliśmy pewną piosenkę jak przypuszczam węgierską, chociaż mogę się mylić ;p melodia tej piosenki typowo biesiadna, zaczynała się wolno i potem coraz szybciej aa i wyłapaliśmy z niej jedno słowo "jarasza". Jak by ktoś znał tytuł tej piosenki to będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.
Pozdrawiam
(22-07-2015, 14:49)km1206 napisał(a): [ -> ]Witam wszystkich, ostatnio byłem z znajomymi w Hajduszoboszlo i tam na zabawie usłyszeliśmy pewną piosenkę jak przypuszczam węgierską, chociaż mogę się mylić ;p melodia tej piosenki typowo biesiadna, zaczynała się wolno i potem coraz szybciej aa i wyłapaliśmy z niej jedno słowo "jarasza". Jak by ktoś znał tytuł tej piosenki to będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.
Pozdrawiam

czy może to ??? po 15 sek.reklamy
(22-07-2015, 15:07)Sztasek napisał(a): [ -> ]
(22-07-2015, 14:49)km1206 napisał(a): [ -> ]Witam wszystkich, ostatnio byłem z znajomymi w Hajduszoboszlo i tam na zabawie usłyszeliśmy pewną piosenkę jak przypuszczam węgierską, chociaż mogę się mylić ;p melodia tej piosenki typowo biesiadna, zaczynała się wolno i potem coraz szybciej aa i wyłapaliśmy z niej jedno słowo "jarasza". Jak by ktoś znał tytuł tej piosenki to będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.
Pozdrawiam

czy może to ??? po 15 sek.reklamy

Tak to ta piosenka, wielkie dzięki Szeroki uśmiech
(22-07-2015, 14:49)km1206 napisał(a): [ -> ]..byłem z znajomymi w Hajduszoboszlo i tam na zabawie usłyszeliśmy pewną piosenkę ... melodia tej piosenki typowo biesiadna, zaczynała się wolno i potem coraz szybciej aa i wyłapaliśmy z niej jedno słowo "jarasza"...

Ta piosenka jest z filmu "Csajok" (1995) ... 1:24:00 Flaga węgierska CAŁY FILM

Nézését meg a járását - piosenka