Forum Węgierskie

Pełna wersja: Węgierska nutka na dziś
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Piątek, sobota, niedziela ... Péntek, szombat, vasárnap - Balance BAND Wino
Holdviola - "Túl a vízen ... Tam za wodą"
(28-07-2015, 10:45)Sztasek napisał(a): [ -> ]Holdviola - "Túl a vízen ... Tam za wodą"

Ponieważ mój węgierski zaczyna się i kończy na: dzień dobry, do widzenia, tak, nie i nie wiem to z tego powodu
to małe pytanko z mojej strony czy to nagranie to: singiel czy może pochodzi z płyty ??

Na stronie zespołu trudno się połapać czy to singiel czy CD a muzyczka bardzo fajna i przyjemna

Pozdrowionka
(30-07-2015, 11:26)misiek34 napisał(a): [ -> ]Ponieważ mój węgierski zaczyna się i kończy na: dzień dobry, do widzenia, tak, nie i nie wiem to z tego powodu to małe pytanko z mojej strony czy to nagranie to: singiel czy może pochodzi z płyty ? (...)
Pozdrowionka

To tytuł wydanej w tym roku płyty CD. Można ja nabyć między innymi na stronie zespołu w cenie: płyta 2000 Ft + koszty przesyłki międzynarodowej 1500 Ft.
(30-07-2015, 12:18)Waldek napisał(a): [ -> ]
(30-07-2015, 11:26)misiek34 napisał(a): [ -> ]Ponieważ mój węgierski zaczyna się i kończy na: dzień dobry, do widzenia, tak, nie i nie wiem to z tego powodu to małe pytanko z mojej strony czy to nagranie to: singiel czy może pochodzi z płyty ? (...)
Pozdrowionka

To tytuł wydanej w tym roku płyty CD. Można ja nabyć między innymi na stronie zespołu w cenie: płyta 2000 Ft + koszty przesyłki międzynarodowej 1500 Ft.

Wielkie dzięki za info, tylko gdzie jest jakaś lista utworów na tej płycie ??Zmieszany jakoś nie ogarniam tej strony i nie mogę znaleźć ilości utworów.
z dedykacją forumowiczowi misiek34 - "Bánat utca...Ulica smutku"
Wielkie dzięki z mojej strony,

Kolejna super piosenka która mnie i mojej żonie strasznie przypadła do gustu. Uwielbiam muzykę i ten wątek „nutka na dziś” jest naszym ulubionym. Wielki szacun za pomysł i stworzenie dla Ciebie Sztasek-u.
Zawsze będąc w Budapeszcie w październiku zakupuję jakąś płytkę CD – no w tym roku mam dzięki Tobie wybór jest jasny „HOLDVIOLA”

A tak na marginesie to płytki z muzą węgierską w Budapeszcie kupuję w „ROCK DISZKONT 1068 Budapest, Király u. 108” ceny dość niskie a tu LINK może komuś się przyda.

Pozdrowionka Uśmiech
dziś na ludowo...
"Minek a szőke énnékem... Po co mi blondynka, skoro kocham brunetkę" - Pere János
Na jutro (3 sierpnia):

Przecież w latach siedemdziesiątych, kiedy zawsze wiedzieliśmy, że na Węgrzech gra się muzykę rockową (nie tylko z okazji rocznych zestawień Trójki), postać którą przypomnę słychać było w radio od czasu do czasu. Jednak mało kto znał z nazwiska członków innych zespołów niż Omega i LGT, choć Generál czy Pirámis wymieniało się na jednym oddechu z tamtymi. Piosenka, która poniżej, powstała nieco później.