Forum Węgierskie

Pełna wersja: Winnice nad Balatonem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wybieram się samochodem nad Balaton w pierwszej połowie września. Chciałabym popróbować węgierskich win. Gdzie proponujecie noclegi, żeby był dostęp do jak największej ilości winnic. Chodzi o wygodną bazę wypadową i częste wycieczki poznawcze po okolicy. Wino
Badacsonytomaj. W okolicy ciekawe miejsca do zwiedzania, winnice i "piwniczki". Byłem w maju i polecam. Za dwa dni wyjeżdżam na południowy brzeg. czy ktoś z Was zna jakieś miejsca tak pomiędzy Zamardi a Balatonlelle gdzie można kupić lane wino z beczki.
Zgadzam sie. Ogólnie region Badacsony jest najciekawszy jeżeli chodzi o Balaton. Duży wybór winniczek, wiele z nich umiejscowionych na wzgórzu dzięki czemu panorama przy piciu winka jest niesamowita Uśmiech
Bardzo dziękuję za informację. Prawdę mówiąc właśnie tej okolicy się przyglądałam. Ale potrzebowałam potwierdzenia od doświadczonych osób.
Witam mam ochotę wybrać się nad Balaton zachodnia część.Czy mógłby ktoś mi pomóc?Czy można jechać w ciemno?Jakie są szacunkowe ceny kwater?I czy ktoś był w winnicach?Czy można tam nocować?