Forum Węgierskie

Pełna wersja: Kąpieliska całoroczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Może mi ktoś poleci jakieś blisko granicy ze Słowacją. Żeby jeszcze było coś do zwiedzania.
Dwa lata temu byliśmy w Moson, zwiedziliśmy Bratysławę, w zeszłym roku z Mosonu Wiedeń. Co teraz?
Może ktoś ma jakiś pomysł?
(06-09-2013, 15:40)lisia312 napisał(a): [ -> ]Może mi ktoś poleci jakieś blisko granicy ze Słowacją. Żeby jeszcze było coś do zwiedzania.
Dwa lata temu byliśmy w Moson, zwiedziliśmy Bratysławę, w zeszłym roku z Mosonu Wiedeń. Co teraz?
Może ktoś ma jakiś pomysł?

Chyba znalazłam: Hegyko
http://www.saratermal.hu/szallas-szallashelyek
ale nie wiem, jakie są różnice między Penzio, Apartamentem, a natura apartament.
Może mi ktoś przetłumaczyć?
Bo z tłumaczenia komputerowego wyszły jakieś pokoje półosobowe Oczko
Co zwiedzić w okolicy- po austriackiej stronie też? Uśmiech
(06-09-2013, 15:40)lisia312 napisał(a): [ -> ]Może mi ktoś poleci jakieś blisko granicy ze Słowacją. Żeby jeszcze było coś do zwiedzania.
Dwa lata temu byliśmy w Moson, zwiedziliśmy Bratysławę, w zeszłym roku z Mosonu Wiedeń. Co teraz?
Może ktoś ma jakiś pomysł?

Proponuje baseny termalne w Hajduszoboszló.
Koleżanka Lisia jest z Tychów, więc dla niej to bardzo daleko.
(12-09-2013, 17:34)eplus napisał(a): [ -> ]Koleżanka Lisia jest z Tychów, więc dla niej to bardzo daleko.
dziękuję za propozycję, ale uwielbiam kameralne warunki Uśmiech. Stąd : Turkeve, Nyirbator, Kapuvar, Hegyko i inne Uśmiech
Nyirbator to jedno z najlepszych miejsc, w których byłem Uśmiech
(06-09-2013, 17:57)lisia312 napisał(a): [ -> ]Chyba znalazłam: Hegyko

Czekamy na opowieści !
(29-12-2013, 22:12)eplus napisał(a): [ -> ]
(06-09-2013, 17:57)lisia312 napisał(a): [ -> ]Chyba znalazłam: Hegyko
Czekamy na opowieści !
Znalazła, ale bez zobowiązań relacji... a tak na uboczu, Hegykő bardzo fajne miejsce... Język
Doradzamy wszyscy, jak potrafimy - więc chyba zasłużyliśmy na "Było fajnie" albo "Było cienko"... Oczko Oczko
(30-12-2013, 10:24)eplus napisał(a): [ -> ]Doradzamy wszyscy, jak potrafimy - więc chyba zasłużyliśmy na "Było fajnie" albo "Było cienko"... Oczko Oczko
Zmieszany ...jeśli była z dziećmi, to dzieci niezadowolone Zdziwiony