Forum Węgierskie

Pełna wersja: Przesyłka Węgry - Polska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam. Zastanawiam się jak najwygodniej i najtaniej wysyłać niewielkie przesyłki z Budapesztu do Polski? Ma ktoś jakiś sprawdzony sposób?
(03-01-2014, 17:44)ice77 napisał(a): [ -> ]Witam. Zastanawiam się jak najwygodniej i najtaniej wysyłać niewielkie przesyłki z Budapesztu do Polski? Ma ktoś jakiś sprawdzony sposób?

http://www.posta.hu/ugyfelszolgalat/dijszabasok
Nie bardzo mogę się w tym rozczytać. Szczególnie, że sam cennik jest w PDF i nie da się go przetłumaczyć automatycznie. Mógłby mi ktoś napisać z własnego doświadczenia jak to wygląda? Jak długo paczka idzie i takie tam. Chodzi mi o niewielką paczkę do 1kg
(10-01-2014, 17:51)ice77 napisał(a): [ -> ]Nie bardzo mogę się w tym rozczytać. Szczególnie, że sam cennik jest w PDF i nie da się go przetłumaczyć automatycznie. Mógłby mi ktoś napisać z własnego doświadczenia jak to wygląda? Jak długo paczka idzie i takie tam. Chodzi mi o niewielką paczkę do 1kg
oto kalkulator cenowy > http://furgefutar.hu/ajanlatkeres
Wygląda nieźle ale na pierwszy rzut oka nie uwzględnia poczty. Chyba że się mylę
(10-01-2014, 19:26)ice77 napisał(a): [ -> ]Wygląda nieźle ale na pierwszy rzut oka nie uwzględnia poczty. Chyba że się mylę
Nie mylisz się, z usług firmy Fürge Futár korzystał mój znajomy... to jej kalkulator.
A więc dostanę odpowiedz na zadane pytanie? Jak wysłać najtaniej niewielką paczkę do Polski z Budapesztu? Ile to kosztuje, jak długo idzie i ogólnie jak sprawa wygląda? Czy jestem skazany na dopytywanie się Węgierskich znajomych, których nie mam zbyt wiele?
(11-01-2014, 16:57)ice77 napisał(a): [ -> ]A więc dostanę odpowiedz na zadane pytanie? ...

Przecież w pierwszym poście Sztaska masz odpowiedź Zły
(10-01-2014, 17:51)ice77 napisał(a): [ -> ]Nie bardzo mogę się w tym rozczytać. Szczególnie, że sam cennik jest w PDF i nie da się go przetłumaczyć automatycznie.

Alleż da się - zamiast otwierać link daje się "zapisz jako PDF", otwieramy np. Foxit Readerem, zaznaczamy tekst, CTRL C CTRL V do translatora, a nie czekamy na gotowe. Wygląda na to, że nikt z forum nie wysyłał jeszcze paczki.
(11-01-2014, 18:49)Komarek napisał(a): [ -> ]Przecież w pierwszym poście Sztaska masz odpowiedź Zły

Tak!? A mógłbyś mi tą odpowiedz przytoczyć? Bo ja jakoś nie widzę odpowiedzi NA ZADANE pytanie
Stron: 1 2 3