Forum Węgierskie

Pełna wersja: Kąpielisko termalne chcę odszukać
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Termálfürdő Borgáta > FOTO TUTAJ
Przy tej trasie jest też inne kąpielisko termalne, Mesteri, jest otwarte w sezonie letnim. Z drogi nr.84 zjazd w prawo, kierunek Gérce 3 km, Mesteri 9 km ... nawet jest tablica o której wspominał Chorwat...
MESTERI THERMAL GALERIA
Byliśmy w 2013 i w Borgacie i w Mesteri.
Też myślałam o Mesteri. Mały kompleks, 2 baseny. Znalazłam jednio zdjęcie.
[Obrazek: 6086.jpg]
Na stronie mesteritermal.hu jest galeria zdjęć.
(03-02-2014, 14:20)Aattaa napisał(a): [ -> ]Na stronie mesteritermal.hu jest galeria zdjęć.
Uśmiech wskazałem powyżej w moim poście > Post: #21 bezpośrednie dojście do nich
Wybacz. Nie doczytałam.
W Mesteri w zeszłym roku otworzyli nowy, kryty basen termalny.
Serdecznie dziękuję!!!!! to była Borgata ,oglądając mapy g...wspomnienia wróciły , uwielbiam kameralne miejsca,gdzie trudno trafić , a do takich należą te dwa kąpieliska.W maju planuję trasę Częstochowa , Eger, Heviz, Zadar, i.... powrót ... może kampingi będą już czynne.... W Heviz na pewno,ale to kurort,za Kampingiem Castrum można się kąpać za free w kanale woda 29st.C
Jadę z synem na dwa motocykle. Pozdrawiam wszystkich udanego sezonu 2014, wiadra Tokaju i ostrego gulaszu.
teraz autostrada M1 jest płatna od granicy. Zamknięty jest punkt sprzedaży winiet w barku(?), trzeba zajść od tyłu, lub ( taka wisi informacja) na najbliższej stacji paliw
Stron: 1 2 3