Forum Węgierskie

Pełna wersja: Mezőkövesd - Zsóry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Witam, czy w Mezokovesd na basenie z falą dalej jest remont ? Ktoś wyżej pisał że płytki odpadły Smutek
Naprawili. Fala działa na całego. Puszczają ją o pełnej godzinie na 10 minut. Byłem dzisiaj trzy razy.
I wynająć mój dom obok słynnej plaży Zsory na Węgrzech. Dom jest daleko od plaży, 500 metrów (6-7 minut spacerem od plaży).


Informacje na temat domu:
Mój apartment ma 2 oddzielne piętra. Każde piętro można wynająć oddzielnie lub można wynająć cały dom też. Na każdym piętrze znajdują się 2 pokoje, 1 łazienka, 1 wyposażona kuchnia, 1 salon -Room i Balcon, tha dom jest 100 m2. Dom posiada całkowite 4 sypialnie, 2 łazienki, 2 wyposażona kuchnia i 2 pokoje dzienne i 2 tarasy. 1 piętro jest wygodne dla 5-6 osób, dom posiada całkowite 13 łóżek.
Mamy zamknięty parking, a także ma duży ogród, w którym można zrobić Barbacue / grill i inne obiekty sportowe.
Dom posiada WiFi (internet) i TV.


Informacje o plaży:
Plaża jest znana na temat termicznej (spa) wody, ale ma też zimno pojone baseny. Plaża jest bardzo nowoczesny i ma więcej niż 15 basenów
Możesz znaleźć więcej informacji o plaży tutaj-Zsory plaży



Prosimy o kontakt w celu zarezerwować wakacje: mezokovesd1@gmail.com

Foto: http://mezokovesd.weebly.com/polska.html
Wyjazd już w nocy!

Mam jeszcze do Was prośbę - od jakich ulic są wejścia na Zsory Furdo? Chyba, że jest tylko jedno?
Będziemy mieszkali na Csalogany, więc najbliżej nam będzie od Olajfa ut.
Czy jest tam jakieś wejście?

Pozdrawiam
Są dwa wejścia
głowne od ul. Napfurdo
i małe od ul Olajfa
Powinno być wejście z jedną kasą, tak było w poprzednich latach. Też jedziemy jutro wcześnie rano. Może się spotkamy.
W ubiegłym tygodniu byliśmy na kąpielisku Zsory. Wynajmowaliśmy przez biuro Matyo domek - trzy sypialnie na górze, duży salon z jadalnią i aneksem kuchennym na parterze. Warunki super, szczególnie przy dwójce pełnoletnich dzieci. Cena raczej znośna - 13000 forint za dobę. Trochę pogoda zawiodła, słońce pojawiało się i znikało. Ale nie przeszkadzało to w moczeniu się w wodzie. Polecam to kąpielisko tym co lubią spokój- nie ma tłoku, szczególnie w powszednie dni.
Klimat a`la początek lat 90.
Rzeczywiście spokojniej, ale ogólnie lepiej jest w Bogacs.
Jako, że będę w okolicy mam pytanie czy czynne są baseny wewnętrzne w Mezőkövesd - Zsóry. Znalazłem informację , że do końca sierpnia jest tam remont.
(12-08-2015, 8:35)DinoMuratino napisał(a): [ -> ]... czy czynne są baseny wewnętrzne w Mezőkövesd - Zsóry. Znalazłem informację, że ... jest tam remont.

INFO TUTAJ ... prace rekonstrukcyjna mają potrwać od 16. marca do 30. września 2015 r.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31