Forum Węgierskie

Pełna wersja: Wyjazd na Węgry z Łodzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
WitajcieUśmiech

Zapisałam się na forum, ponieważ dostałam się na zagraniczne stypendium na Węgry ( Szeged) i spędzę tam najprawdopodobniej pół roku od wrześniaUśmiech Szukałam różnych możliwości dojazdu, ale chciałabym Was prosić o poradęUśmiech Jechałabym z ŁodziUśmiech Myślałam o samolocie z Warszawy, bo byłoby prościej z tymi wszystkimi rzeczami, ale z drugiej strony słyszałam też, że dobrym pomysłem byłby pociąg ( zdaje się, że z Koluszek). Ile czasu mniej więcej jedzie się takim pociągiem? Czy może oprócz Warszawy samoloty latają do Budapesztu/ a jeszcze lepiej do Szeged z innych miast?Uśmiech Będę bardzo wdzięczna za wszelkie rady i sugestieOczko Nigdy nie byłam w tamtych rejonach EuropyUśmiech Pozdrawiam serdecznieUśmiech
Z Łodzi do Budapesztu. Przesiadka w Budapeszcie na autobus albo pociąg do Szegedu.
Samolot raczej odradzam z uwagi na ilość bagażu. Pociąg może być lepszym rozwiązaniem. Tylko od dawna w Koluszkach nie zatrzymuje się pociąg do Budapesztu. Musisz jechać albo do Warszawy albo do Zawiercia. Warto prześledzić stronę PKP z rozkładem jazdy. Wiadomo, że do września rozkład się jeszcze kilka razy zmieni. Ewentualnie autobusem z Krakowa do Budapesztu. Poczytaj forum trochę o tym pisaliśmy.