Forum Węgierskie

Pełna wersja: Bogács
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
Dobrze jeśli Tobie podobał się Bogacs i jego "cisza i spokój". My pomimo tego, że mamy inną "miejscówkę" to i tak z reguły jeden dzień spędzamy w Bogacs - bardziej z uwagi na wybudowane tam zjeżdżalnie.
Z innej beczki, jak czytam pojawiają się (i ujawniają co jest ważne) osoby podróżujące między innymi przez Węgry motocyklami. Może jakiś nowy wątek założymy w tym temacie ? Ja jestem zainteresowany.
(23-09-2016, 15:01)Leoon napisał(a): [ -> ]Z innej beczki, jak czytam pojawiają się (i ujawniają co jest ważne) osoby podróżujące między innymi przez Węgry motocyklami. Może jakiś nowy wątek założymy w tym temacie ? Ja jestem zainteresowany.

Pewnie, ze tak - otwieraj śmiało. Myślę, ze znajdzie się trochę zainteresowanych Uśmiech
Pomysł dobry z wątkiem dla motocyklistów. Na pewno jest spora grupka użytkowników forum podróżujących motocyklem. Popieram go. Nadmienię jeszcze tylko, że w domu wśród motocykli, jakie mieliśmy, była też węgierska Panonia. Ach co to był za motocykl.
W tym roku w Bogacsu tradycyjnie znowu podnieśli opłaty na campingu:.Wygląda to tak:

2016rok 2017 rok

osoba 2300 2500
przyczepa 1800 2100
auto 800 1200

przy pobycie 2 osób 1100 forintów więcej.
Witajcie, właśnie przesiadłem się z wątku Sarospatak na Bogacs - prawdopodobnie to tutaj spędzimy tutaj, tydzień w połowie lipca.
Na razie rozpoznaję teren, szukam apartamentu z kuchnią i łazienką dla czteroosobowej rodzinki (2 +2), chcemy zabrać ze sobą rowery. Możecie coś napisać o wymienionych poniżej noclegach:
- Zöldvár Villa Apartmanok Bogács
- Margaréta Apartm

Dzięki Marcin
Trzeci typowo polski kurort to Mezokovesd. Szeroki uśmiech
Margareta - opis masz na początku - odległość ok 800 m do basenu, w większości główną ulicą. Jak dla mnie z dziećmi na piechotę trochę za daleko. Sam pensjonat ok. Mieszkałam tam parę lat temu i na basen jeździliśmy na rowerach.
Zoldvar - kompleks budynków i domków, bliżej ok. 500 - 600 m, boczną ulicą, ogrodzony, wydaje mi się, że większy teren do zabawy niż w Margareta, z piwniczką.
Ja bym na Twoim miejscu obejrzała Harmónia Üdülőház Oz ut.12. Przechodziłam koło niego codziennie podczas ostatniego pobytu. Kuchnię, łazienkę mają wszystkie, teren zielony też, ceny zbliżone. Głównym atutem Harmonii jest odległość - ok.150 metrów na basen i ok. 200 do piwniczek. Zapomnisz czegoś dla dziecka lub będziesz chciał wpaść do domu na obiad, to masz po prostu blisko.
Ja mieszkałam ostatnio w Őzike Apartmanházak na Oz ut.. Polecałabym Ci te domki, gdyby nie to, że na parterze jest 1 łóżko podwójne, na piętrze 2 pojedynki. Nie wiem w jakim wieku masz dzieci ale to wejście po schodach do góry może być kłopotliwe. Domki mają fajny, duży taras, piaskownicę itp.ale w ubiegłym roku zburzyli boczne ogrodzenie i zaczęli robić wycinkę na działce obok. Nie wiem czy coś tam już postawili czy dopiero będą.
Dzięki Aattaa - moje dzieci są w wieku 7 i 12 lat więc ze schodami chyba się uporają. Gdzieś wyczytałem że to dość głośna okolica, zwłaszcza nocą? - możesz napisać coś więcej o Őzike Apartmanházak bo chyba będę rezerwował domek u nich, przemawia za tym odległość od basenów i piwniczek Uśmiech.
Nigdy nie byłam w lipcu ani w sierpniu. W czerwcu grali w sobotę i niedzielę wieczorem. Wybieraliśmy się wtedy do piwniczek posłuchać muzyki i potańczyć. Może odpisze Ci ktoś, kto był w sezonie. A domki Ozike fajne i zdjęcia na bookingu wiernie oddają ich wygląd w środku i na zewnątrz.
A mogę polecić kwaterę na której byłem http://bogacsapartman.uw.hu/apartman.html
Spałem na górze tam gdzie ten balkon tzn. mieliśmy całą górę. Blisko do basenów. Właścicielka tego domu ma jeszcze jeden dom pod piwniczkami.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39