Forum Węgierskie

Pełna wersja: OrangeWays [Kraków - Budapeszt]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Szkoda że tym volanem godziny nieturystyczne - bo zameldowanie wychodzi koło 23 a wymeldowanie około 5.30 ranoZły

Wersja z pl busem(bez noclegu w Bratysławie) ujdzie bo koło 5 rano jest się w Bratysławie a pociągi czy autobusy już od rana do Budapesztu jeżdżą.
Ale to raczej opcja dla tych co potrafią spać w autobusachUśmiech
Na pewnym forum podróżniczym pojawiła się informacja że jeszcze przed wakacjami ma ruszyć połączenie Warszawa - Budapeszt obsługiwany przez PolskiBus.com .... Niewiem czy to prawda ale jeśli tak jest rzeczywiście to będzie to idealna alternatywa dla Wizzair i reszty choć ja jako człowiek o słusznym wzroście czarno widzę podróż na całej trasie ...
(13-06-2015, 17:47)radek napisał(a): [ -> ]Na pewnym forum podróżniczym pojawiła się informacja że jeszcze przed wakacjami ma ruszyć połączenie Warszawa - Budapeszt obsługiwany przez PolskiBus.com .... Niewiem czy to prawda ale jeśli tak jest rzeczywiście to będzie to idealna alternatywa dla Wizzair i reszty choć ja jako człowiek o słusznym wzroście czarno widzę podróż na całej trasie ...

PolskiBus ... Jest kilku przewoźników jeżdżących latem (okres wakacji) na trasie Warszawa - Budapeszt. Czas podróży zbyt długi, ceny biletów wysokie ... w lipcu pojadę pociągiem, za całe 39€. Uśmiech
Sztasek jak kto woli Uśmiech
Jeden jest burżuj drugi jest biedak Uśmiech
Ja jestem biedak poza tym Warszawa - Budapeszt pociagiem tez dlugo i drogo bo za te cene pojedziesz autobusem w dwie strony (170 zl w Eurolines)
(15-06-2015, 11:53)radek napisał(a): [ -> ]Sztasek jak kto woli Uśmiech
Jeden jest burżuj drugi jest biedak Uśmiech
Ja jestem biedak poza tym Warszawa - Budapeszt pociagiem tez dlugo i drogo bo za te cene pojedziesz autobusem w dwie strony (170 zl w Eurolines)

Od kiedy Eurolines jeździ na trasie Budapeszt - Warszawa? Nie mogę ich namierzyć... Smutek
Kurde pochrzaniło mi się :/

Jeździ z Krakowa ale przecież do Krakowa możesz dotrzeć PolskimBusem czy LuxExpressem (teraz te dwie firmy się tłuką między sobą i bilety są naprawdę bardzo tanie na tej trasie)
radek - mam jechać z Warszawy do Budapesztu w lipcu ... pojadę pociągiem, kuszetką za 39 € bez przesiadki
A nie myślałeś o samolocie ?
Choć w sumie Ryan nie lata a Wizz przez te swoje przepisy bagażowe niezbyt interesujący ...
(15-06-2015, 19:07)radek napisał(a): [ -> ]A nie myślałeś o samolocie ?
Choć w sumie Ryan nie lata a Wizz przez te swoje przepisy bagażowe niezbyt interesujący ...

... NIE MYŚLĘ
Uwaga ! OrangeWays niewypłacalny ... do tej pory zgłosiło się 448 pokrzywdzonych osób
firma ciągle sprzedaje bilety przez internet ! > Orangeways-károsultak
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9