Forum Węgierskie

Pełna wersja: Bochnia-Hajduszoboszlo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Wybieram się po raz pierwszy samochodem do Hajduszoboszlo, ale nie za bardzo wiem jaką trasę wybrać, zależy mi aby drogi były w miarę dobre i ominąć płatne autostrady.
Chciałbym także później z Hajduszoboszlo pojechać nad Balaton oraz Budapeszt więc też prosił bym o doradę w sprawie tych dwóch tras.
Pozdrawiam
Z Bochni do Rzeszowa a dalej wszystkie informacje znajdziesz tutaj
(11-08-2014, 21:00)marcin10_19 napisał(a): [ -> ]Witam
Wybieram się po raz pierwszy samochodem do Hajduszoboszlo, ale nie za bardzo wiem jaką trasę wybrać, zależy mi aby drogi były w miarę dobre i ominąć płatne autostrady.
Chciałbym także później z Hajduszoboszlo pojechać nad Balaton oraz Budapeszt więc też prosił bym o doradę w sprawie tych dwóch tras.
Pozdrawiam

Trasa bez słowackiej "nalepki": Bochnia, Nowy Sacz, Muszynka, Bardejov, Kapusany, Vranov, Trebisov, Sátoraljaújhely, Tokaj, Nyíregyháza, Debrecen, Hajdúszoboszló.
Hajduszoboszlo, Budapeszt, Balaton... zalecana wegierska winietka.
Też wybrałem tą drogę ale droga wojewódzka Krynicka 971 jest zamknięta, jak to objechać? Gdzie kupić te winietki?
(12-08-2014, 20:02)marcin10_19 napisał(a): [ -> ]Też wybrałem tą drogę ale droga wojewódzka Krynicka 971 jest zamknięta, jak to objechać? Gdzie kupić te winietki?

Zdziwiony Cały czas jedziesz po krajowej 75, do słowackiej granicy !