Forum Węgierskie

Pełna wersja: Nowy Sącz - Miskolc - Eger - Budapeszt
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie zależy mi na przejedzie przez Słowację i Węgry bez kupowania winiety, ustaliłem sobie taką trasę w google maps Trasa . Czy ktoś orientujący się w temacie mógłby potwierdzić, że trasa ta jest bezpłatna. Może ktoś ma jakieś lepsze trasy ?
[Obrazek: FjjAg]
Trasa, którą ustaliłeś przez google maps prowadzi przez odcinki płatne zarówno na Słowacji jak i Węgrzech. Zaznacz sobie opcję "unikaj opłat" i raczej sprawdzaj po każdym odcinku trasy, a nie całą trasę. Ale IMO SK bym przejechał bez winiety, a na Węgrzech zapłacił.
Zaznaczyłem opcje unikaj opłat i unikaj autostrad, i teraz właśnie sprawdzam czy na pewno wszystko jest w porządku Uśmiech
Na Słowacji możesz ominąc odcinki płatne b jest ich nie wiele i nie ma 5sensu kupowac winietki ale na Węgrzech kup sobie bo odcinek Miszkolc Budapeszt to 180 km autostrady a winietka na 10 dni kosztuje 2975 forint a kupisz na przejscu granicznym Hidasnémeti po prawej stronie w takim nie duzym budyneczku
(13-08-2014, 16:26)wojti76 napisał(a): [ -> ]... po prawej stronie w takim nie duzym budyneczku

Z czerwonymi firaneczkami Oczko