Forum Węgierskie

Pełna wersja: Nocleg na ThermalCampingu w Hajduszoboszlo - wątpliwości
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie Uśmiech

Wybieram się w piątek do Hajduszoboszlo, a mam pewien problem ze skontaktowaniem się z właścicielami Thermal Campingu (brak odpowiedzi na wysyłane mailem wiadomości), dlatego szukam innego sposobu, by znaleźć odpowiedzi na moje pytania. Przepraszam, że zawracam głowę Uśmiech

Jeżeli ktoś z czytających forum pamięta, czy mógłby odpowiedzieć na moje poniższe pytania? Każda drobna podpowiedź będzie na wagę złota :]

1. Na campingu widzę opłatę za namiot, za pobyt poszczególnych osób, i jeszcze opłatę klimatyczną, ale nigdzie nie widzę opłaty za samochód - czy parkuje się za darmo?

2. Wiem, że nocując na Thermal Campingu można wchodzić za darmo na teren kąpieliska i na basen zamknięty oraz baseny lecznicze. Dopłata jest tylko za wejście do tzw. aquaparku, czyli tam, gdzie są głównie zjeżdżalnie.
Zastanawiam się jednak: jeśli przyjeżdżam w piątek, nocuję z piątku na sobotę i wyjeżdżam w sobotę wieczorem - czy z darmowych wejść będę mógł korzystać tylko w piątek, a w sobotę należy kupić już wejście w standardowej cenie? A może darmowe wejścia będą możliwe i w piątek i w sobotę? Podobnie zastanawiam się, czy samochód i namiot będą mogły stać na terenie Campingu tylko w piątek, czy w sobotę do wieczora również?

Z góry bardzo dziękuję za każdą podpowiedź Uśmiech
Wejście na baseny bedziesz miał darmowe w piątek i w sobote za auto nie jest naliczana opłata
Dziękuję Ci bardzo - czy jesteś tego naprawdę pewien? Bo wydaje mi się to aż za fajne Uśmiech

Myślisz, że auto również można tam trzymać do późnego wieczora, przed odjazdem? A może jest darmowy parking przed kurortem i wystarczy przestawić tam auto drugiego dnia?

Wojtku, a czy myślisz, że teraz trzeba tam dzwonić, by dokonać rezerwacji? Wydaje się, że to wrzesień, więc tłumów być nie powinno...
Jestem pewien mam kolege co juz od kilku lat nocuje na kampingu i rozmawiałem ostatnio z nim własnie na ten temat, zawsze wyjezdza popołudniu siedzi na basenach do16 godziny a z campingu wyjedza dopiero 17-18godz. i mowił mi ze ma liczone tylko za nocki jak był ostanio od 7 rano w środe do 17 w piątek miał policzone za 2 doby.A co do rezerwacji to nie ma sensu w wrześniu tam bedzie wiele wolnego miejsca
Jeszcze raz bardzo, bardzo Ci dziękuję Uśmiech
Najprawdopodobniej proszę już o zbyt dużo (bo to bardzo szczegółowe pytanie), ale spróbuję: czy ktoś - może Ty, Wojtku - orientuje się, ile mogłoby kosztować podciągnięcie przedłużacza z prądem do namiotu? Jest cena dla przyczepy kempingowej, ale niestety, podana wraz z opłatą za miejsce dla niej.

Chciałbym wiedzieć wcześniej, by zdecydować, czy np. wziąć sobie lampkę do oświetlenia namiotu, przy której moglibyśmy pograć w jakieś gry planszowe po zamknięciu kąpieliska (które następuje, moim zdaniem, dość wcześnie) Uśmiech
Za podłaczenie do prądu nie ma dodatkowych opłat
A w jaki sposób to wygląda? Podciągają do namiotu przedłużacz z jednym/większą ilością gniazdek? Czy warto wziąć swój (3-metrowy) przedłużacz? A może trzeba wziąć swój, długi (mam taki rozwijany, 30-metrowy)?
Trzeba mieć swój przedłużacz i myślę ze 3 metry to troszke zamało,chyba ze rozbijesz namiot przy samej skrzynce Uśmiech
W takim razie wezmę 10, myślę, że wystarczy (6,5 metrów kabla z jednym gniazdkiem + 3-metrowy przedłużacz z 5 gniazdkami). Nie chciałbym ciągnąć szpulowego, ze względu na jego rozmiar Uśmiech
Nikt z uczestników wyjazdu nie chce mi wierzyć, że prąd jest w cenie noclegu, no ale cóż, przekonają się :]

Wojti76, widzę, że tak jak ja, jesteś z Krosna - czy na forum jest gdzieś dostępna trasa, którą obierasz, jadąc do Hajdu? Właściwie chodzi mi jedynie o samą część węgierską, bo byłem na Sylwestra w Budapeszcie i o ile będę przekraczał granicę w Sátoraljaújhely, to trasę na części Słowackiej znam Uśmiech
Nie wiem tylko, czy coś może mnie zaskoczyć dalej - jakieś płatne drogi, a może sprytniejsza trasa... Chyba, że nie jeździłeś przez Sátoraljaújhely, ale wtedy też chętnie posłucham :]
Stron: 1 2