Forum Węgierskie

Pełna wersja: Gdzie zjeść w podróży?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gdzie polecacie obiad w niedzielę na trasie Satu Mare - Mateszalka - Kisvarda - Pacin?
W Satu Mare raz jadłem, ale ani nie mam zdania na temat miejsca, ani bym tam już nie trafił.
Gdybym jechał przez Sarospatak/S-ujhely, to na pewno wstąpiłbym do Var Vendeglo Panzio:
Jadłospis VVP
W niedzielę zamykają o 20-tej.
(25-09-2014, 19:45)Slavekk napisał(a): [ -> ]Gdzie polecacie obiad w niedzielę na trasie Satu Mare - Mateszalka - Kisvarda - Pacin?
Mátészalka > Kristály Vendéglő, bardzo łatwo trafisz... jedziesz po czteropasmówce, po wjechaniu do miasta po lewej masz Tesco. Światła, jedziesz dalej. Kolejne skrzyżowanie jedziesz w lewo, to jest przed blokami skręcasz w lewo. Pierwszą krzyżówkę masz na stopie, jedziesz prosto - dojedziesz do głównej i tutaj w prawo, na tej ulicy jest ta restauracja, będzie po lewej, poznasz po charakterystycznej seklerskiej bramie, budynek oflagowany i parking przed restauracją i za bramą.
Dzięki za podpowiedzi ale przeszacowałem wielkość Węgier na tym odcinku (i Słowacji też) - wystartowałem rano z Syhotu Marmaroskiego, a obiad zjadłem w... Gorlicach Uśmiech
BTW - Leśny Dworek w Gorlicach mogę polecić.