Forum Węgierskie

Pełna wersja: Z dziećmi i psem :-)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Z przystani w Szántód do Tesco w Siófok jest dokładnie 13 km... pieszką lub rowerem (pomiar z ub.roku) ... Szeroki uśmiech
A to Tesco jest już jedyną miarą wielkości miasta? Jeśli tak, to przepraszam, jeśli czegoś nie załapałam.

Od nas z Siófok jeździ się do Balatonföldvár załatwiać sprawy urzędowe bez kolejek, bo nie ma rejonizacji. Ja tam rejestrowałam samochód - w sensie otrzymania tablic rejestracyjnych, które są przypisane do pojazdu i nie ma znaczenia, w którym mieście o nie wystąpisz.
(27-05-2015, 15:55)HelkaTours napisał(a): [ -> ]Szántód jest ... maleńką miejscowością, zrośniętą w zasadzie z Balatonföldvár. Bzdurą jest więc, co podają w linku ... że najbliższe miasto to Siófok 13 km. Wszelkie atrakcje - restauracje, piękny port pasażerski ... ...

Miejscowość Szántód administracyjnie graniczy z dwoma miastami: Zamárdi i Balatonföldvár. Gdyby nie tablica z napisem Szantód, nikt z podróżujących po drodze nr.7 nie wiedziałby, że wyjechał z Balatonföldvár i wjechał do Szántód.
Na początku sierpnia będziemy odpoczywać w okolicy Fonyód, więc będzie okazja zmierzyć odległość pomiędzy tablicami Siófok i Szántód... jest też "szukajka kilometrów na Węgrzech > Távolságkereső " i według niej odległość ta wynosi 14,627 km
My się chyba nadal nie rozumiemy albo ja nie byłam precyzyjna w swej odpowiedzi. Z Szántód do Siófok jest 13 km, ale jako że Szántód graniczy z Balatonföldvár, jest dużym nadużyciem podawanie w opisie domu, że do najbliższego miasta jest 13 km.
Witam ponownie,

Niestety w 2014 r nie dojechaliśmy nad Balaton z przyczyn rodzinnych, rok temu poniosło nas znowu do Cro. Jednak w tym roku baaaardzo chcemy zakotwiczyć nad jeziorem B Uśmiech
Przeglądam forum,strony, Booking itd i nic nie wiem.

Gdyby ktoś z Was mógł polecić jakiś kemping z domkami, lub inne miejsce blisko wody ze ze względu na psa.. pies nie pływa, za to my mamy przy nim dyżury stąd wygodnie jak jest plaża blisko Oczko
Witam!

Zachęcam do przejrzenia naszej strony www.helkatours.hu - mamy w swej ofercie 12 kempingów.

To jeden z bardziej lubianych przez rodziny z dziećmi:

Kemping Polny Kwiat

Każdy kemping ma swoją bezpłatną plażę, można przyjechać z psem, ale psy mają zakaz wstępu na plażę.

pozdrawiam
Kasia Kociuba
Właśnie buszuję po Waszej stronie Uśmiech
nasz pies nie pływa więc siedzi w domku i 1 osoba z nas z nim . Sam nie zostanie Szeroki uśmiech
Witam,
Wakacje 2017 powoli już planuję. Jak pisałam juz kiedyś wybieram się z Mężem i małym psiakiem w typie Yorka. Nie wiem czy dobrze wybrałam ale w tym roku padło na miejscowość Keszthely, nocleg juz zarezerwowany przez booking (dość dobre opinie, przystępna cena i nie płacimy za psiaka) Czy ktoś na forum orientuje się jak wygląda sprawa z wejściem z psem na teren rezerwatów i PN? Czy na wzgórze Badacsony mogę zabrać psiaka?Uśmiech Pozdrawiam serdecznie Uśmiech
Do parku narodowego lub krajobrazowego pieska można wprowadzić tylko na smyczy...
Mój psiak chodzi tylko na smyczyUśmiech w PL jest zakaz dlatego wolę dopytać aby później uniknąć nieprzyjemności. Dziękuję Uśmiech
Stron: 1 2 3 4