Forum Węgierskie

Pełna wersja: Eger
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(02-07-2013, 10:16)psiubka napisał(a): [ -> ]Witam serdecznie forumowiczów. Wybieram się z rodzinką w sierpniu do Egeru. W związku z tym mam pytanie. Czy na baseny można wejść z pieskiem , którego również zabieramy na Węgry? (...)

Oficjalna odpowiedź, na Twoje pytanie, uzyskana w sekretariacie spółki Eger Termál mówi, że do obiektów spółki nie można wprowadzać żadnych zwierząt, wyjątkiem od tego jest pies przewodnik niewidomego z ważną legitymacją.

(wiadomość oryginalna: Az Eger Termál Kft. létesítményeibe nem lehet semmilyen állatot bevinni, ez alól csak az érvényes igazolvánnyal rendelkező vakvezető kutya képez kivételt.)
Częściowy remont oznacza ,że nie jest czynny duży basen pływacki,baseny dziecięce - na zdjęciach z Egeru to te z minizameczekiem i grzybkami itp. - oraz basen duży -'wypoczynkowy' i basen ze zjeżdżalnią. Udostępniony za to jest basen ,który normalnie jest za dopłatą.Ma on cieplejszą wodę niż w innych nieckach i kilka atrakcji jak gejzery podwodne,łóżka wodne z masażami ,bicze wodne,częsciowo jest pod dachem i tam są minifale ,bicze i rwący potok itp....
Dziękuję za informację.
Czyli większość basenów jest jednak niedostępna?Zmieszany
Może ujmę to tak : okrojone jest mocno. Ale niech Cię to nie zniechęca do podróży do Egeru...W najbliższej okolicy jest kilka fajnych kąpielisk. Egerszalok,Demjen...
Dzwoniłem na baseny i uzyskałem info ,że przebudowa dotyczy terenu za dużym basenem pływackim .Robią tam nowe baseny ze zjeżdżalniami dla dzieci.Następnie remontować będą basen 1 od wejścia od strony drogi. Ma się to zakończyć 31 lipca ale jak będzie to się okaże na miejscu niestety. Tak więc baseny działają
(03-07-2013, 12:44)Grzegorz napisał(a): [ -> ]Częściowy remont oznacza ,że nie jest czynny duży basen pływacki,baseny dziecięce - na zdjęciach z Egeru to te z minizameczekiem i grzybkami itp. - oraz basen duży -'wypoczynkowy' i basen ze zjeżdżalnią. Udostępniony za to jest basen ,który normalnie jest za dopłatą.Ma on cieplejszą wodę niż w innych nieckach i kilka atrakcji jak gejzery podwodne,łóżka wodne z masażami ,bicze wodne,częsciowo jest pod dachem i tam są minifale ,bicze i rwący potok itp....

Witam
Grzegorz czy te informacje są pewne? Pytam bo w 2 innych źródłach słyszałam, że wszystkie baseny są normalnie czynne a na terenie basenów trwają jedynie prace remontowe.
witam, poszukuję taniego noclegu w Egerze(tak aby dojść na piechotę do basenów)dla 2+2 dzieci, i 2+1 dziecko, w terminie 29.07-02.08.13r. Czy ma ktos jakieś namiary?Uśmiech

czodzi mi o pokoje z dostepem do kuchniUśmiech
WITAM posiadam informację dotyczącą basenów z pierwszej ręki --od osoby która tam była 2 dni temu "....Zamek dla dzieci działa .. tak z reszta jak i wszystkie pozostałe baseny .
Jedyna niedogodnością jest fakt budowy dodatkowego basenu . Poza tym nowy basen ze zjeżdżalnia jest już gotowy i dostępny gościom za darmo , bez dodatkowym opłat. Jest to w ramach przeprosin od dyrekcji kąpieliska za niedogodności związane z budowa."
Tak więc GRZEGORZ jak już coś piszesz to upewnij się ze jest to PEWNE gdyż podajesz niesprawdzone informacje osobom które proszą o PEWNĄ poradę.
Witam. Nazywam się Rafał. Mam pytanie: chcę odwiedzić Eger, czy jest tam ogród zoologiczny?
O ile wiem, w Egerze nie ma Zoo. Najblizsze miejsce, gdzie jest Zoo to Miskolc. Jest tez w Jászberény, Nyíregyháza i Debrecenie, ale to troche dalej od Egeru niz Miskolc.